Pecka domy Mohelnice nabízí moderní a úsporné bydlení

ETAPA I. nabízí 10 atraktivních nemovitostí

Moderní rodinné domy se staví v energetické náročnosti C – ÚSPORNÁ, která Vám zaručí velmi nízké provozní náklady. Domy s dispozicí 4+kk s užitnou plochou 107 m2, budou vytápěny tepelným čerpadlem vzduch/voda s výkonem min. 6kW a ohřevem teplé vody. Nechybí ani předpříprava na teplovzdušná krbová kamna na dřevo.

Domy mají promyšlené dispoziční řešení rodinného bydlení, kde přízemí tvoří společný rodinný prostor a první patro je uzpůsobeno individuálním potřebám každého člena rodiny. Dominantou přízemí je obytný prostor propojený s kuchyňským koutem, prosvětlený rozměrným francouzským oknem se vstupem na slunnou terasu a zahradu. Kuchyňská linka není zahrnuta do standardu. Pro klienty je však vyjednána 20% sleva u námi doporučeného dodavatele kuchyňské linky. Dále se v přízemí nachází zádveří, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, schodiště pro vstup do 2 NP. Ve druhém patře domu jsou umístěny tři samostatné neprůchozí pokoje, koupelna s vanou a toaletou. Určité klientské změny jsou možné, specifikaci se dozvíte přímo u našich prodejců. Nabídka a možnosti jsou však časově omezeny.

Zdroj: metr2 reality s.r.o.

Pozemky v nabídce nabízí příjemných 220 až 260 m2 k relaxaci a jsou oploceny ze tří stran. Vstup do oplocené zahrady je z terasy a je zde řešen i praktický vstup z ulice. Na zahradě bude umístěna retenční podzemní nádrž pro sběr a následné využití dešťové vody s kapacitou 2,2 m3. Klientské změny jsou možné, včetně osazení střechy fotovoltaikou. Rodinné domy mají dvě parkovací místa. Vlastní zastřešené garážové stání a druhé parkovací stání je před domem.

Domy se nachází v moderní a dynamické čtvrti na severu města Mohelnice 500 metrů od centra v ulicích Třešňová a Višňová. Obě „ovocné“ ulice jsou slepé. Nabízí tak obyvatelům bydlení v příjemné komunitě a zároveň tolik potřebné soukromí.

Kolik třešní tolik višní - v těchto domech se vám bude prostě peckově bydlet.

Metr2 reality má pro vás nové bydlení Realitní kancelář Metr2 Reality Olomouc.

Publikováno na: