Doopravdy existují ziskoví sázkaři?

Kde úspěšné sázkaře hledat?

Nejdříve je důležité uvědomit si, kde nehledat – na instagramových a facebookových videích, která jsou plná kýčovitých scén s luxusními auty a balíky peněz. V těch narazíte akorát na podvodníky. Úspěšní sázkaři takovou propagaci nemají zapotřebí a jen málokomu odhalí svou skutečnou identitu. Proč by to dělali, když by tím na sebe strhávali nechtěnou pozornost sázkových kanceláří?

Hlavním působištěm dobrých tipérů jsou tematická fóra a verifikační portály. Jde o velmi úzkou komunitu lidí, kteří nejraději komunikují mezi sebou a své úspěchy nikomu nevnucují. Verifikační weby jim slouží k nezávislému ověřování jejich sázek. V Česku je jedničkou portál SportBreak.cz.

Podle čeho posuzovat sázkařovu úspěšnost?

Podle procentuálního výnosu investovaných prostředků. Je to stejné jako při investování na kapitálových trzích. Ve světě sázení se pro výnosnost zažil terminus technicus YIELD. Pro jeho výpočet se používá jednoduchý vzoreček: (čistý zisk nebo ztráta x 100) / celková vsazená částka. YIELD nejúspěšnějších sázkařů, jejichž vzorek tipů lze považovat za relevantní, se pohybuje mezi 10 % a 15 %.

Jak dosáhnout takového zhodnocení?

Základem úspěchu je porozumění kurzům. Bez toho aniž byste sázeli hodnotné kurzy, nikdy nebudete dlouhodobě úspěšní! Teorie zase tak těžká není, o to složitější a časově náročnější je její převedení do praxe. Pokud nemáte možnost věnovat kurzovému sázení desítky hodin týdně, nabízí se možnost inspirovat se tipy skutečně úspěšných sázkařů. Na zmíněné platformě SportBreak máte k dispozici jejich kompletní historii včetně důležitých statistik a grafů. 

Máte otázky? Ptejte se

Tvůrci SportBreaku si zakládají na maximální spokojenosti svých klientů. V případě jakýchkoliv dotazů a problémů jsou Vám ochotni pomoct. Obrátit se na ně můžete na zákaznické podpoře. Své otázky můžete pokládat 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

V detailu každého servisu naleznete podrobné statistiky včetně grafů úspěšnosti – Zdroj: sportbreak.cz

Zkuste SportBreak na 5 dní zdarma

Ještě váháte, zda je pro Vás SportBreak ideální příležitostí, jak zhodnotit své peníze? Vyzkoušejte si službu bez nutnosti vkladu a rozhodněte se sami. Každý nový uživatel má nárok na 5 dní odběru libovolného servisu zdarma. Stačí se jen zaregistrovat a napsat na podporu. Rádi Vám vyhoví!