4 výhody, co dostanete při spojení služeb u T-Mobile

Parádních výhod vás u T-Mobile čeká mnohem víc, tady jsme jich vybrali jen pár. U nás prostě platí - čím víc služeb si pořídíte, tím víc výhod dostanete. Výhody vám dáme jen za to, že používáte víc našich služeb.

Stačí mít dvě služby aspoň za 399 Kč a můžete se těšit třeba na tyhle výhody:

Bezpečnost na prvním místě

1.     Pro váš notebook, tablet nebo stolní počítač máme Antivirus Kaspersky Internet Security - který zajistí kompletní ochranu před nejrůznějšími hrozbami na internetu! Chrání třeba před viry, falešnými maily nebo před zneužitím vašich osobních údajů.

Super aplikace

2.     Pro starostlivé rodiče bude určitě užitečná aplikace Surfie - její používání je v Magentě 1 zdarma. Surfie je taková ochránkyně a umí pohlídat bezpečí vašich dětí na webu nebo na sociálních sítích. Škodlivý obsah se k nim už nedostane.

Magentová péče

3.     Stane se, že nevyřídíte všechno, co potřebujete na našem webu a musíte to s námi probrat po telefonu na naší zákaznické lince. Nikdo nechce dlouho čekat ve frontě a to se vám s nadstandardní magentovou péčí nestane.

Ještě víc zábavy

4.     Užíváte si parádní podívanou s televizí od T-Mobile? Nebo zvažujete, že by se vám naše televize domů hodila? Tak to vás určitě potěší, že v Magentě 1 máte možnost používat zpětné zhlédnutí pořadů až 7 dní.

Teď už jen stačí se kouknout, jaké výhody má Magenta 1 právě pro vás!