200 volných pracovních míst. Nástupní plat 35 tisíc korun

Noví zaměstnanci se mohou těšit kromě nástupní mzdy až 35 tisíc korun i na celou řadu benefitů. Mezi ně patří nejen směnový příplatek ve výši 8 300 Kč měsíčně, ale zároveň i příspěvek na stravování či příspěvek na kafetérii. Po úspěšném absolvování zkušební doby se zaměstnanci mohou těšit na nástupní bonus až 50 tisíc korun. Neméně zajímavým benefitem je měsíční příspěvek na dopravu, jehož výše může dosáhnout až 86 tisíc korun ročně, a to podle vzdálenosti od místa bydliště zaměstnance.

Mondi Štětí a.s.

Výrobní prostory společnost upravila pro muže i ženy, stejně tak i pracovní oděvy, už nyní v provozu pracují desítky žen. Zkušenosti nejsou třeba, příležitost je otevřená pro každého, kdo chce změnit svou profesi, najít si lepší práci za více peněz nebo pro ty, kteří hledají stabilního a férového zaměstnavatele. Rostoucí zájem o papír totiž činí z papírenského odvětví perspektivní zaměstnání. Společnost Mondi Štětí, největší výrobce papírových obalů a buničiny na českém trhu, proto rozšiřuje provoz, investuje 10 miliard korun a staví nový papírenský stroj a příslušnou infrastrukturu.

Společnost Mondi Štětí je jedním z největších zaměstnavatelů v Ústeckém kraji a v uplynulém roce získala ocenění nejlepší zaměstnavatel v regionu i v České republice mezi firmami do 5 000 zaměstnanců v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku 2022. Zároveň dostala cenu pro zaměstnavatele s nejlepší atmosférou, která je nezávislou porotou udílena firmám na základě hodnocení samotných zaměstnanců. Staňte se jedním z nich i vy!

Mondi Štětí a.s.

Publikováno na: