Najděte si svůj domov na klíč: útulné dvoupodlažní domy a bungalovy v Chomoutově

Proč právě Shell & Core:

Při výstavbě rodinných domů není zrovna jednoduché se trefit do vkusu budoucích majitelů, i když návrhy developerů a architektonická řešení jsou vždy připravována s absolutní precizností.

Přesto v drtivé většině bohužel klient či potenciální zájemce to vidí jinak. Abychom se tomuto časově náročnému a mnohdy ekonomicky neefektivnímu procesu vyhnuli, nabízíme projekt rodinných domů v konceptu shell & core.

A co dále domy Chomoutov nabízí? Jsou to ENERGETICKY SOBĚSTAČNÉ DOMY. A to v dnešní době není zrovna zanedbatelný fakt.

Fotovoltaické panely zaručí minimální provozní náklady, ekologické bydlení a do značné míry energeticky nezávislý dům. Ukládání solární energie do akumulační stanice umožňuje její využití v době, kdy je spotřeba elektřiny vyšší než obvykle.

Tepelná čerpadla jsou s vysokou energetickou účinností schopna zajistit dostatek tepla pro vytápění i ohřev vody, případně efektivně zajistit dodávku chladu, pokud je to pro tepelnou pohodu v letních měsících potřebné. Největší výhodou tepelných čerpadel je efektivnost jejich provozu při velmi nízkých provozních režiích.

S rekuperací vzduchu ušetříte až 90 % tepla. Otvírání oken v zimě pro větrání je značně ztrátové. Větráním za pomoci rekuperace vzduchu vrátí do objektu až 90 % tepla a toto množství tepelné energie tak ušetří.

Neváhejte a ozvěte se Martině Olšar Martina Olšar | Realitní kancelář metr2 reality Olomouc nebo Lukáši Kouřilovi Lukáš Kouřil | Realitní kancelář metr2 reality Olomouc, celým procesem vás bezstarostně a s úsměvem provedou. Plánování, výkresy a realizace je naše starost. Ta vaše je se nastěhovat do nového domova. Metr2 reality má pro vás nové bydlení Realitní kancelář Metr2 Reality Olomouc.

Publikováno na: