To nejčistší z přírody pro vaši pleť

Nyní značka Nuance přichází se zcela novou řadou Organic, jejíž složení respektuje vaši pleť i životní prostředí na té nejvyšší úrovni. V každém produktu z řady Organic naleznete 99,5 % ingrediencí přírodního původu, pocházející z ekologického zemědělství, s certifikací Ecocert

Nechte vaši pleť okusit Nuance Organic, jejíž produkty obsahují pouze extrakty z ovoce, zeleniny a bylin a nenesou žádné stopy těžkých kovů nebo pesticidů. Řada Nuance Organic nabízí komplexní péči o pleť v podobě pleťového séra, denního krému pro normální a smíšenou pleť nebo výživného denní krému pro suchou pleť, nočního krému a péče o oční okolí.


Dentsu Czech Republic s.r.o.


Řada se pyšní unikátní recepturou obsahující Amihyal, organickou kyselinu hyaluronovou přírodního původu ve třech molekulárních hmotnostech, která pleť dlouhodobě a intenzivně hydratuje a zmírňuje viditelnost vrásek. Dalšími účinnými složkami jsou Bio Complex a Softami, což jsou synergicky působící rostlinné extrakty pro hydrataci a zjemnění pleti a rostlinné výtažky nabízející pleti rozjasnění, zjemnění vrásek a celkové zklidnění pleti.


Dentsu Czech Republic s.r.o.


Stále více žen volí v péči o pleť organickou kosmetiku s rostlinnými výtažky, která nezatěžuje pleť umělými látkami, je šetrná k pleti i k přírodě a současně inovativní a účinná. A to je ten jemný rozdíl, který dává ženám důvod každý den pečovat o svou krásu bez kompromisů s produkty promyšlenými do posledního detailu. To je Nuance.


Dentsu Czech Republic s.r.o.


„Pro svou pleť si vybírám jen takovou péči, která jí nejvíce prospívá. Souhra unikátních rostlinných výtažků se v řadě Nuance Organic halí do nejvyšší kvality a nekompromisní účinnosti. Věřím, že každé mé rozhodnutí může přispět ke změně. Díky tomu každý den cítím, že dělám to nejlepší nejen pro sebe. Protože můžu. Protože chci. Protože skutečná krása je v detailu.“

Kompletní nabídku péče o pleť Nuance najdete exkluzivně v lékárnách Dr. Max a na e-shopu .


Dentsu Czech Republic s.r.o.