Je tu nový trend. Přináší provoz eshopu zcela zdarma

Tento systém se nazývá FlexumShop a nabízí zajímavou možnost pro začínající podnikatele, kteří si chtějí vyzkoušet provozování e-shopu bez nutnosti investovat velké finanční prostředky do vývoje a provozu. Bezplatný e-shop zdarma může být přitažlivý pro zájemce, kteří chtějí začít s prodejem online, ale zároveň se nechtějí vystavovat riziku finančních ztrát, pokud by se projekt nevydařil.

„FlexumShop jsme vyvíjeli tři roky, ale věděli jsme, že bychom zákazníkům chtěli nabídnout základní verzi úplně zdarma a zaměřit se tak na trh nových potenciálních zákazníků na online trhu,“ říká Jaroslav Hansal, zakladatel společnosti Bohemiasoft.

Skutečně zdarma? 

Je skvělé, že základní verze FlexumShopu nabízí možnost prodeje až 500 produktů, integrované platební brány a provozování obchodu na vlastní doméně. Navíc systém nabízí přes desítku grafických šablon, které mají profesionální a moderní vzhled.

Ve FlexumShopu nezapomněli ani na rozšíření v případě, že se byznys eshopařům rozjede. S rostoucí klientelou e-shopu a postupně budovaným ziskem se snaží eshopaři automatizovat své procesy a ušetřit čas, který pak mohou využít k růstu svého podnikání. Proto nabízí systém i možnost dokoupení rozšiřujících funkcí a doplňků. Doplňky a vouchery můžete najít zde. V nabídce jsou dostupné doplňky zdarma i placené. Zlepšit mohou efektivitu a produktivitu e-shopu. 

Celkově se zdá, že FlexumShop může být velmi zajímavou volbou a odstartoval zřejmě nový trend e-shopových řešení na trhu.

„Jsme rádi, že jsme náš projekt dotáhli ke zdárnému startu a těšíme se na nové zákazníky, kteří rozjíždí svůj byznys,“ sdělují členové teamu FlexumShop. Jak se to týmu FlexumShop podařilo, je možné snadno a ihned otestovat. Založte si vlastní e-shop zdarma.