Ed Sheeran odhalí své soukromí v novém dokumentu Disney+

Minisérie divákům představí mladého muže stojícího za hity, jež zná celý svět. Dovolí jim nahlédnout za oponu toho, jak tyto písně vznikají, prozrazuje pozadí a náměty, které se staly inspirací pro jeho hudbu. Jedná se tak o velmi osobní zpověď nabitou emocemi. Diváci se slavným zpěvákem prožijí nejnáročnější období jeho života, kdy zjistí jeho ženě závažné onemocnění a následně přijde o nejlepšího přítele. To vše ovlivnilo jak jeho samotného, tak jeho další tvorbu.

Díky snímku se podívají diváci i na pódia vyprodaných hal a stadiónů a zažijí tak společně s Edem atmosféru nezapomenutelných koncertů. Minisérie zároveň inspiruje všechny malé i velké, aby se nebáli mít velké sny a dokázali si za nimi jít.

Dokument je rozdělen do čtyř dílů s příhodnými názvy: Láska, věnovaná především jeho životní lásce Cherry, pro níž složil i píseň Perfect; Ztráta, v němž sdílí své pocity po té, co přišel o svého nejlepšího přítele Jamala Edwardse; Pozornost v nemž se snaží usměrnit své emoce a soustředit se na své nové album a Rovnováha, kde jak on, tak Cherry se svěřují s tím, jak se jim daří skloubit rodinný a pracovní život. Všechny čtyři díly budou mít světovou premiéru ve středu 3. května na Disney+.

Pokud vás baví nahlédnout do zákulisí života a práce hudebních hvězd, na Disney+ najdete i nový dokument Miley Cyrus: Endless Summer Vacation, Bono a The Endge: A SORT OF HOMECOMING s Davem Lettermanem nebo j-hope In The Box.

To vše a mnohem více najdete na Disneyplus.com.

Publikováno na: