Vyvinuli jsme unikátní doplněk stravy, říká ředitelka Ing. Jitka Poláková

Co jsou to PRO a PREBIOTIKA z kozí syrovátky?

Jde o doplněk stravy, který je svým složením a svou funkcí jedinečný. La Chèvre PRO a PREBIOTIKA se sladkou kozí syrovátkou a Laktobacily využívají synergického účinku obsažených látek. Sladká kozí syrovátka přispívá k rovnováze střevní mikrobioty. To vede ke komplexní harmonii a zdraví celého organismu. PRO a PREBIOTIKA v jedné kapsli jsou moudrým spojením, které vede k umocnění probiotického účinku.

Co je tedy jejich obsahem a co to pro nás znamená?

Laktóza z kozího mléka (prebiotika) a směs laktobacilů (probiotika). Laktóza z kozího mléka v tlustém střevě slouží k výživě a růstu laktobacilů a bifidobakterií. Navíc je zdrojem pro produkci galaktooligosacharidů, které prokazatelně pozitivně ovlivňují aktivitu a životaschopnost střevních mikroorganizmů. Laktobacily jsou podle posledních vědeckých výzkumů spojovány s ochranou proti patogenním mikroorganismům, modulací imunitního systému, snížením hladiny cholesterolu. 

O čem podle Vás vypovídá kvalita pokožky?

Kůže je zrcadlem duše a našeho vnitřního světa. Na pokožce sídlí mnohočetná a pestrá mikrobiota, která chrání tělo před proniknutím škodlivých vetřelců do našeho organismu. Kožní mikrobiom spolupracuje se střevním a úlohou obou je udržovat optimální vnitřní i vnější prostředí našeho těla. Zdravotní stimulační vliv Laktobacilů je známý již staletí a využívá se při výrobě tradičních kysaných mléčných nápojů v celém světě. Všechny druhy laktobacilů i bifidobakterií využitých v kapslích La Chèvre PRO a PREBIOTIK se používají při výrobě kefíru, kumysu a jogurtu.

Pro celkové zdraví máme tedy udržovat rovnováhu vně i vnitřně?

Ano, přesně tak. Je to klíčové pro celkovou harmonii našeho těla. Naše firma je známá výrobou kozí kosmetiky značek La Chèvre, Le Chaton, Capramedic. Komplet všechny produkty jsou přátelské ke kožní mikrobiotě a jejich používáním získává kůže správný mikrobiom, tedy odolnost a přirozené zdraví a krásu až do pozdního věku. Nyní dostávají kosmetické přípravky spolubojovníka za rovnováhu našeho vnitřního prostředí ve formě kapslí La Chèvre PRO a PREBIOTIK.

Jaké je dávkování a cena Vašich PRO a PREBIOTIK?

Je to snadné. Užívejte 1-2 kapsle denně, zapíjejte je vodou. První měsíc doporučuji 2 kapsle denně. Další měsíce si vystačíte s 1 kapslí denně. Maloobchodní cena je 465 Kč / balení, ve kterém je 60 kapslí. Balení jsme vymysleli ve formě sáčku, který je ideální na uskladnění i na cesty. Zakoupit ho můžete zde.

Kosmetika Capri

Je česká firma s tradicí trvající déle než čtvrt století. Ve svých recepturách využívá primárně české a evropské suroviny z kozího mléka, na jejichž základě vyrábí špičkové produkty pečující o pleť, tělo a vlasy. Jejich základem je vysoký podíl kozího mléka, másla, syrovátky a kolostra. Ten tvoří až 30 % obsahu, což je neobvykle vysoké množství. Nyní firma uvedla na trhu revoluční produkt La Chèvre PRO a PREBIOTIKA: Doplněk stravy se sladkou kozí syrovátkou a Laktobacily.

Publikováno na: