První a jediný jednosložkový produkt, jenž lepí vše ke všemu. Nevěříte?

Biogel® No Limits® představuje světovou inovaci. Jde o eko-kompatibilní, gelové, pružné, multifunkční a strukturální lepidlo na bázi exkluzivního geopojiva Geolegante® Kerakoll, které je vhodné na všechny druhy podkladů, jako je beton, keramika, cementový potěr, dřevo, kov a PVC.

Lepí všechny typy materiálů a je vhodné pro jakékoliv použití i v extrémních podmínkách.

Lepidlo, které drží svůj tvar

Práce s lepidlem Biogel® No Limits® je díky jeho nestékavosti, nebo podle potřeby i tekuté konzistenci, snadnější a jistější. Podpírá lepený prvek a nepropadá se. Bez námahy kryje celý obkladový nebo dlažební prvek i podklad. Práce na stavbě je potom radost, a to i v těch nejtěžších situacích.

První gelové lepidlo s úplným pokrytím

Pomocí geopojiva Kerakoll lepidlo Biogel® No Limits® strukturálně spojuje podklad s obkladem či dlažbou a zaručuje maximální a trvalou přilnavost po dlouhou dobu za každých podmínek.

Snáší pnutí deformovatelných podkladů a odolává vysoké příčné síle. To vše díky novým výjimečným pryskyřicím s nízkým dopadem na životní prostředí a s benefity pro vaše zdraví. Jedinečné multifunkční gelové lepidlo si objednejte na www.ecomineral.cz. Firma Ecomineral, s.r.o. je výhradním zástupcem a autorizovaným prodejcem italských výrobků Kerakoll pro Českou rebubliku.