50 barev spárovací hmoty, které vám doslova vezmou dech!

Zelený výrobek pro biostavebnictví

Hybridní technologie cemento-pryskyřičných spárovacích hmot je revolučním řešením, které překonává technický nedostatek přetrvávající víc než 20 let. Fugabella® Color je určena pro všechny plochy ze slinutých obkladů a dlažeb, mozaik a přírodních kamenů, které se vyznačují hydrofobií, neobyčejně nízkou nasákavostí vody, vysokou tvrdostí povrchu a celkovou homogenní barevností.

Jedinečné vlastnosti Fugabella® Color jsou kombinací extrémně snadné použitelnosti s finálním čištěním, trvanlivosti a estetické krásy s respektem k životnímu prostředí. Cemento-pryskyřičná spárovací hmota je založena na nové směsi hybridních, čistých přírodních pojiv a redispergovatelných pryskyřičných pojiv a přísad, které jsou charakteristické velmi nízkým obsahem těkavých organických látek (VOC). Je bezpečná pro lidské zdraví a má snížený dopad na životní prostředí.

50 barev pro váš design

Dekorativní spárování obkladů, mozaik a mramoru bude už vždy ladit s barvami pružných spár podlah, sanitárních zařízení a sprchových koutů. Fugabella® ColorSilicone Color totiž představují barevné a biošetrné spárovací hmoty, které jsou k dispozici v 50 barvách v souladu se současnými nejsofistikovanějšími trendy. Jsou určeny všem, kteří chtějí pro své interiéry záruku efektu, trvalé elegance a kvality bez negativního vlivu na zdraví. Bohatý výběr barev a kombinace různých tónů jsou také součástí nezaměnitelného stylu italského architekta Piera Lissoniho oceňovaného pro interiérový design.

Jedinečnou cemento-pryskyřičnou spárovací hmotu Fugabella® Color si objednejte na www.ecomineral.cz. Firma Ecomineral, s.r.o. je výhradním zástupcem a autorizovaným prodejcem italských výrobků Kerakoll pro Českou rebubliku.