Desetkrát lepší spáry: Tekutá keramika pro perfektní spáry

Fugalite® je ideální pro bezpečnou a dlouhodobě odolnou pokládku všech keramických a skleněných mozaikových obkladů se zárukou maximálního přilnutí ke každé jednotlivé skleněné kostičce mozaiky či obkladu k savým i nesavým podkladům.

Fugalite® definitivně řeší aplikační a estetické problémy obkladů ze skleněné mozaiky, neboť zaručuje bezpečnou pokládku a esteticky perfektní zatmelení spár díky použití stejné barvy přípravku Fugalite® pro oba pracovní postupy. Fugalite je k dispozici ve 28 odstínech obsažených ve 3 kolekcích barev, které poskytují prostor pro kreativitu, originální kombinace a interiéru dodávají nezaměnitelnou krásu.

Nová generace spár

Spárovací tmel Fugalite zlepšuje kvalitu keramických povrchů, protože je stejně jako keramika zcela nepropustný, odolný proti poskvrnění i proti špíně, a zajištuje tak dlouhodobou funkční a estetickou kvalitu.

Fugalite® je první keramizovaný tmel a lepidlo na světě, který spojuje inovativní a ekoudržitelné suroviny s novými procesy zpracování přírodních minerálů. Kulovitý sférický tvar křemičitých zrníček přírodně opracovaných silou větru, je základem mimořádných parametrů zpracovatelnosti a snadného omývání povrchu.

Fugalite je certifikovaný a testovaný

Fugalite® má zvýšenou odolnost proti agresivním chemickým

prostředkům, proto je ideální pro všechny povrchy jak v domácnostech, tak i ve velmi zatížených provozech.

Je testovaný a certifikovaný GEV s velmi nízkými emisemi VOC (těkavost organických látek), a je tedy bezpečný a maximálně šetrný pro vaše zdraví.

Tuto jedinečnou eko-kompatibilní tekutou keramiku pro perfektní spáry si objednejte na www.ecomineral.cz. Firma Ecomineral, s.r.o. je výhradním zástupcem a autorizovaným prodejcem italských výrobků Kerakoll pro Českou rebubliku.