Najděte si svůj vlastní ráj u moře. Víme, kde hosty rozmazlují srdcem na dlani

Turecko – to nejsou jen kilometry písečných pláží a rozlehlé resorty. Tenhle kus světa se stvořiteli skutečně podařil. Málokde totiž najdete takové bohatství kulturních a historických památek v lůně pohádkové, člověkem téměř nedotčené přírody. Azurové moře, majestátní hory a přírodní úkazy, nad nimiž se tají dech. Malé útulné hotýlky i velké rodinné resorty. Fantastické jídlo, kde se na ničem nešetří, a hlavně přátelští lidé. Je to země, která svým hostům podává doslova srdce na dlani.

Ultra All Inclusive

Není náhodou, že tento velkorysý koncept, který zdaleka nezahrnuje jen stravu, vznikl právě zde. Zaměstnanci hotelů a prodavači nejsou pozorní a přívětiví jen proto, že jejich země žije z turismu. Upřímně se snaží svým zákazníkům a hostům maximálně vyhovět. Každý si přece zaslouží na dovolené trochu pohodlí a rozmazlování.

Péče o tělo a duši

Někdo preferuje sport či turistiku uprostřed úchvatné přírody. Jiný touží zabořit tělo do teplého písku na pláži nebo se nechat hýčkat v luxusním wellness centru, zatímco ti nejmenší se těší hlavně na dovádění v bazénech. V Turecku mohou všichni zažít rodinnou dovolenou podle svého gusta. Děti se zabaví v miniklubech a rodiče mohou vyrazit na túru do hor, na poznávací výlet za památkami nebo zažít Turecko z té nejpříjemnější stránky: v restauraci s místními pochoutkami nebo v tureckých lázních.

Tak chutná Turecko!

To hlavní se však nachází mimo areály hotelů. Svébytnou tureckou kulturu, kterou musíte zažít na vlastní kůži, nenajdete uprostřed přírodních krás ani antických památek. Ta dýchá ve starých uličkách a pověstných tureckých bazarech. A když se nadechnete pořádně, ucítíte i vůni pečených kaštanů, oblíbené turecké lahůdky.

Mimořádný zájem

Pak není divu, že Turecko patří na českém trhu k nevyhledávanějším destinacím. Zatímco v loňském roce sem vyrazilo 254 tisíc Čechů, letos zájem ještě roste. Naštěstí se možnost cestování do Turecka od loňska rozšířila o nabídku nové cestovní kanceláře Coral Travel CZ, která je součástí holdingu Coral Travel Group, jenž působí v oblasti cestovního ruchu už 30 let. Díky spojení s mezinárodní skupinou nabízí klientům nejen nadstandardní servis, ale také široký výběr zájezdů. „Řadu oblíbených hotelů budeme mít k dispozici i v době, kdy ostatní cestovní kanceláře naplní své omezené kapacity,“ říká Klára Hálková z Coral Travel CZ a doplňuje: „Nabídku jsme koncipovali tak, aby měli klienti možnost vybrat si pobyty podle svých zálib. Byla by totiž škoda zužovat Turecko jen na plážovou rekreaci.“

Publikováno na: