Jazyková dobrodružství na Maltě: Jak získat nové schopnosti a zážitky v jednom?

Malta je ostrov, který pulzuje energií ve dne i v noci. Pokud hledáte místo, které vás obklopí pohostinností a šarmem středomořské kultury, je pro vás tou správnou volbou. Navíc i místní kuchyně je velmi populární a nabízí širokou škálu tradičních jídel. 

Nenechte si nic ujít

Chcete zažít dobrodružství? Pronajměte si loď a vyrazte na moře. Budete mít možnost vidět delfíny v jejich přirozeném prostředí. Na ostrově se také nachází mnoho skvělých míst pro potápění, kde můžete objevovat úchvatný podvodní svět a korálové útesy. Do svých cílů byste měli zahrnout oblíbenou rybářskou vesnici Marsaxlokk. Zde ochutnáte čerstvé ryby a skvělé mořské plody. A nezapomeňte ani na Vesnici Pepka námořníka, která vás dostane svou jedinečnou atmosférou.

Poznejte tajemné a klidné útočiště

Pro ty, kteří preferují spíše klidnější prostředí, doporučujeme navštívit Gozo, menší ostrov, který je lehce přístupný z hlavního města Valletta. Gozo nabízí krásné přírodní scenérie, pláže a historické památky. Je to ideální místo pro relaxaci a odpočinek. A milují ho i filmaři! Natáčely se zde například oblíbené snímky, jako jsou Troja, Hra o trůny nebo Gladiátor.

Načerpejte nové znalosti

Malta vás ale nedostane jen krásou, pohostinností a vzrušující atmosférou. Můžete si z ní odvézt mnohem víc! Ostrov nabízí perfektní podmínky pro zdokonalení se v cizím jazyce. Najdete tady totiž řadu jazykových škol s rozličnými kurzy a programy pro různé věkové skupiny a úrovně znalostí. Pokud se rozhodnete pro studium jazyka na Maltě, můžete si být jistí, že získáte kvalitní vzdělání. Maltské jazykové školy splňují vysoké standardy a cílí na individuální přístup ke každému studentovi. Kromě toho jsou vyučovací metody zaměřené na interaktivitu a studenti se učí především prostřednictvím praktických cvičení a rozhovorů. Navíc maltští obyvatelé mluví plynně anglicky, své jazykové dovednosti tak budete moct trénovat i mimo školu.

Tak na co ještě čekáte? Vyrazte na Maltu, poznávejte krásy ostrova a zlepšujte své jazykové schopnosti. A až se vrátíte domů, budete mít nejen nové zážitky, ale také lepší angličtinu!

Publikováno na: