Maltští mistři jazyka: Proč je Malta ideálním místem pro studium angličtiny?

Malta je vyhledávanou turistickou oblastí z mnoha důvodů, včetně nádherných pláží, křišťálově čisté vody a slunečného počasí po většinu roku. Kromě toho je také skvělá pro studium a zdokonalování se v anglickém jazyce.

Spojte příjemné s užitečným

Na ostrově se nachází řada jazykových škol s rozličnými kurzy a programy pro různé věkové skupiny a úrovně znalostí. Pokud se rozhodnete pro studium jazyka na Maltě, můžete si být jistí, že získáte kvalitní vzdělání. Maltské jazykové školy splňují vysoké standardy a cílí na individuální přístup ke každému studentovi. Kromě toho jsou vyučovací metody zaměřené na interaktivitu a studenti se učí především prostřednictvím praktických cvičení a rozhovorů. Navíc maltští obyvatelé mluví plynně anglicky, své jazykové dovednosti tak budete moct trénovat i mimo školu.

Během studia ale nezapomeňte na odpočinek! Díky více než 300 slunečným dnům ročně je Malta ideální destinací pro slunění a řadu venkovních aktivit. Na ostrově se nachází mnoho krásných pláží, z nichž mnohé mají prestižní status Modré vlajky, což je ocenění za čistotu vody, nabídku služeb a bezbariérový přístup.

Pro ty, kteří chtějí trávit čas aktivně

Pokud hledáte něco víc než jen lenošení na pláži, Malta poskytuje mnoho dalších aktivit a vyžití. Navštívit můžete třeba některé z místních sportovišť, speciální dráhy pro plavce či vodní parky.

Ostrov nadchne i zájemce o vodní sporty. Nechte v sobě i vy rozproudit krev a vyzkoušejte konečně plachtění nebo potápění. Na ostrově se nachází i mnoho potápěčských škol, které nabízejí kurzy pro začátečníky i zkušené potápěče, takže prozkoumat podmořský svět může opravdu každý.

A nebojte, nebudete se nudit ani mimo pláže. Na Maltě se můžete aktivně věnovat i cyklistice, turistice či běhu.

Malta je prostě skvělou příležitostí, jak si nejen vylepšit své jazykové schopnosti, ale také si užít slunečné letní dny plné aktivit a zábavy.

Publikováno na: