Krematorium zvířat v Brně nabízí důstojný odchod domácích mazlíčků

Krematorium zvířat Brno nabízí kompletní služby spojené se zpopelněním domácího mazlíčka, včetně transportu těla z veterinární ordinace, případně domácnosti, kde k úmrtí došlo. Všechny kremace jsou individuální a vždy je v kremační peci pouze jedno zvířátko, každé ve své vlastní rakvi.

Rozloučení se zvířátkem

Majitelé se pak mohou dle svého přání ve smuteční místnosti krematoria se zvířecím kamarádem rozloučit. Zvířátko může být v rakvi uloženo v saténové sadě s polštářkem a přikrývkou, s květinami, hudbou a podobně. Poté, je možné zcela zdarma sledovat skrze okno závoz do kremačního zařízení a přesvědčit se, že je zvířátko v kremační peci skutečně samo.

Produkty na výběr

V krematoriu zvířat Brno byl nedávno vybudován moderní showroom, kde je možné si prohlédnout desítky uren, odlitky tlapek, památeční předměty, diamanty z popela zvířátek a mnoho dalších produktů, které je možné objednat i zpětně. Většina produktů je skladem v několika kusech, zákazník tedy dostane své zboží okamžitě po kremaci.

Dnes již není zdaleka běžné odhodit svého domácího mazlíčka do kafilérie na hromadu zkaženého masa, ale zařídit mu důstojný odchod v brněnském krematoriu zvířat. Jde o členy rodiny, se kterými trávíme čas, a podle toho by měl vypadat i jejich životní konec.

Publikováno na: