Načerpejte energii v regionu Zadar

Historická stará města dalmatského regionu

Historická stará města dalmatského regionu zaujmou svým šarmem a živým ruchem. Zejména Zadar se prezentuje jako obrovské muzeum pod širým nebem. Charakterizují ho dlážděné ulice, příjemná náměstí a promenády lemované zachovalými městskými hradbami a nespočet památek.

All-inclusive rodinný hotel v Zadaru!

Vstupte do světa plného skvělých zážitků. Falkensteiner Club Funimation Borik je místem okouzlující středomořské atmosféry, širokou škálou aktivit, prostorným vodním světem a úžasným koupalištěm. Četné nabídky a program pro děti všech věkových kategorií zaručí nezapomenutelnou dovolenou! Vyzkoušejte různé sporty, zúčastněte se workshopů a tematických víkendů, objevte obrovský krytý a venkovní bazén s tobogánem nebo se zúčastněte animace v barevné Falky Land.

Letní destinace v Chorvatsku na přání!

V blízkosti přístavního města Zadar se nachází jedinečný kemp, který přináší radost a dobrodružství jak zkušeným kempařům, tak nováčkům, kteří si chtějí užít pohodlí. Falkensteiner Premium Camping Zadar nabízí nezapomenutelný pobyt, ať už se rozhodnete stanovat, nebo se ubytovat v pohodlných mobilních domech. Svoboda kempování se tady snoubí s luxusem hotelového dovolené, včetně prostorného wellness centra a fitness zařízení. Děti se mohou vyřádit ve chladivém bazénu nebo si užít zábavu v dětském klubu Falky. Falkensteiner Premium Camping Zadar může být právem pyšný na svá ocenění, jako jsou "Nejlepší kempy Chorvatska", "Nejlepší kempy ADAC" a "Cena ACSI". Toto místo v centru Dalmácie vám umožní prožít opravdovou harmonii s přírodou.

Rezervujte si letní dovolenou Falkensteiner a ušetřete až 15 %

Snít o letních dnech je nádherné, ale ještě úžasnější je rezervovat si svou vysněnou dovolenou! Připravte se na nezapomenutelné chvíle plné slunečního svitu u moře s až 15% slevou na vaší rezervaci!

Více se dozvíte na Premium Camping Zadar.