DOMECZECH – pro celoroční komfortní rekreaci i bydlení

Dům se vyznačuje maximální mobilitou díky rozměrům 6 x 2,5 metru. Ta je navíc podtržena důvtipným systémem pro uchycení na jeřáb. Systém je zabudován přímo v nosné konstrukci, takže si můžete DOMECZECH pohodlně přemístit, kolikrát bude třeba. Konstrukce i design jsou dílem Jiřího Brosche, který je znám svými dlouholetými zkušenostmi v oblasti mobilních staveb. DOMECZECH je tak doslova esencí jeho nasbíraných zkušeností. 

I když je DOMECZECH na první pohled malý, nabízí překvapivé množství prostoru pro komfortní pobyt dvou osob s možností příplatkové přistýlky pro dítě. Promyšlený design interiéru maximálně využívá prostor a nabízí dvoulůžko, skládací jídelní stůl, kuchyňku s možností vestavěné lednice nebo mikrovlnné trouby, plnohodnotnou koupelnu se sprchovým koutem a klasickou splachovací toaletou. A k tomu nebývalé množství úložných prostorů.

Exteriér se vyznačuje funkčností a bezúdržbovostí. Kvalitní řemeslné zpracování každého detailu zajistí dlouhou životnost bez ohledu na extrémní podnebí nebo počasí. Stejně tak bude tento dům perfektní volbou pro místa kdekoli v Česku, u moře či v horském prostředí. Každý detail interiéru je pečlivě promyšlen, aby byl co nejvíce praktický a uživatelsky přívětivý. 

Nábytek je precizně navržen pro malé prostory, speciální povrchová úprava Antitouch zajišťuje, že povrch je odolný proti poškrábání, otiskům prstů a nečistotám. V obývací části je vinylová podlaha, v koupelně pak dlažba. 

Nízkou energetickou náročnost a minimálními náklady na vytápění i ochlazování interiéru zajišťuje DOMECZECHu masivní izolace z ekologického lnu, obklady stěn a stropu ze sádrovláknitých desek, venkovní odvětrávaná fasáda z plechových panelů a tříkomorová okna i dveře. Klimatizace vzduch nejen ohřívá a chladí, ale také jej filtruje od prachu a alergenů. Na přání lze dům vybavit rekuperační jednotkou pro výměnu vzduchu, chytrou televizí, soundbarem, zabezpečovacím zařízením nebo elektronickým zámkem.

Všechny technologie je pak možné ovládat přes aplikaci v chytrém telefonu.

Více info a fotografií na www.domeczech.com.

Publikováno na: