DOMECZECH – dostupný mobilní dům na jakémkoli místě

Plně vybavený DOMECZECH se svými 15 m2 překvapuje množstvím prostoru, který nabízí pohodlné bydlení pro dvě osoby s možností přidání přistýlky pro dítě. Jeho promyšlený interiérový design dokonale využívá každý centimetr prostoru a poskytuje manželskou postel, sklopný jídelní stůl, kuchyňský kout s vestavěnou lednicí nebo mikrovlnnou troubou, plnohodnotnou koupelnu s rohovým sprchovým koutem a tradičním splachovacím záchodem. 

Kromě toho nabízí také množství úložného prostoru pro uskladnění vašich věcí. Nábytek byl navržen s ohledem na efektivní využití malých prostorů. Je navíc opatřen speciální povrchovou úpravou Antitouch. Ta zajišťuje odolnost povrchu proti poškrábání, otiskům prstů a nečistotám, což zaručuje nejen dlouhotrvající estetický vzhled, ale také snadnou údržbu.

Exteriér se vyznačuje kombinací funkčnosti, estetiky a nízké náročnosti na údržbu. Každý detail je zpracován s důrazem na kvalitní řemeslnou práci, což zaručuje dlouhou životnost bez ohledu na extrémní podnebí nebo nepříznivé počasí. DOMECZECH se vyznačuje nízkou energetickou náročností a minimálními náklady spojenými s vytápěním a chlazením interiéru.

Klimatizační systém nejenže dokáže ohřívat a chladit vzduch, ale také ho filtruje od prachu a alergenů. Na přání lze dům vybavit rekuperační jednotkou pro efektivní výměnu vzduchu, chytrou televizí, soundbarem, zabezpečovacím zařízením či elektronickým zámkem. Vše je možné pohodlně ovládat přes aplikaci ve vašem chytrém telefonu, což zajišťuje jednoduchou a moderní správu domu.

DOMECZECH je ideální volbou pro pronájem na Airbnb, jako startovací bydlení pro mladé lidi, stejně jako pro seniory v rámci budovaných obytných celků. Může být dobrým způsobem, jak rozšířit ubytovací kapacitu v rámci rekreačních zařízení, jako jsou golfová hřiště, ski areály, hotely nebo penziony. 

Díky jedinečnému designu bude DOMECZECH nepochybně upoutávat pozornost a zaujme hosty, kteří hledají jedinečné zážitky.

Více info a fotografií na www.domeczech.com.

Publikováno na: