Vaše zuby o vás možná říkají více, než si myslíte

Předsudky vládnou světu

Pokud potkáte upravenou a usměvavou ženu, automaticky si většina z nás začne vytvářet určité domněnky: krásná, nádherné bílé zuby – určitě šťastná a s dobrou prací. Neupravený člověk s ošklivým chrupem vyvolá opačné dojmy: zanedbaný, chybějící zuby – určitě nějaká závislost, nepracující. Kde je pravda, nikdy nezjistíme. Skvěle jsme si na tom ale ukázali, že pro první dojem hraje vzhled zubů podstatnou roli.

Více než 32 % lidí se stydí za své zuby

Svět rovnátek, jenž se specializuje na neviditelná rovnátka, přináší pozoruhodné výsledky z průzkumu, který zjišťoval, jaký vliv mají zuby na naše celkové sebevědomí.

Průzkum ukázal, že více než 32 % lidí zakrývá své zuby, protože se za ně stydí. 24 % dotazovaných se během svého života někdy setkalo s posměšky kvůli křivým zubům a 22 % lidí dostalo hanlivou přezdívku, která vycházela z celkového vzhledu jejich chrupu.

Pozor na zdravotní problémy

Není to pouze otázka estetiky, špatně postavený chrup způsobuje řadu zdravotních komplikací od bolestí hlavy až po zažívací potíže.

Řešení na dosah ruky v každém věku

Neviditelná rovnátka, která Svět rovnátek svým klientům nabízí, jsou úžasné řešení na všechny zmíněné problémy. Léčba navíc není nijak omezena věkem a dokáže si poradit s téměř každou vadou.

„Neviditelná rovnátka jsou pro klienty oproti fixním aparátům výrazně méně bolestivá a o dost více komfortní. Tím, že se dají dlahy sejmout, je snazší dentální hygiena, klienti mohou jíst všechny potraviny a nemusí mít strach sportovat. Terapie je navíc rychlejší a efektivnější,“ říká MDDr. Karolína Floryková, lékařka ze Světa rovnátek.

Úsměv jako z Hollywoodu


Takováto kouzla umějí vyčarovat zubní fazety. Zdroj: ShutterstockI za touto proměnou stojí zubní fazety. Zdroj: Shutterstock


I pro lidi, které netrápí křivé zuby, ale přesto ve svém úsměvu pociťují nedostatky, má Svět rovnátek řešení. Naleznete ho na jeho sesterské klinice DENTALABS, kde se specializují na zubní fazety, tenké keramické pláty v barvě zubů, které vytvoří úsměv jako z červeného koberce. Fazety jsou vytvořené na míru klientům tak, aby opticky zkrášlily tvar, barvu nebo velikost jednotlivých zubů, vyřešily problémy s odštípnutými zuby nebo prasklinami. Můžete tak snadno a rychle docílit výsledku, který vám pomůže podmanit si svět.