Nevíte, jak prožít první letní den? Máme pro vás skvělý tip

Letního vítání se může zúčastnit každý, kdo má chuť si protáhnout tělo, zklidnit svou mysl, ale třeba si i jen zpříjemnit nebo ozvláštnit teplý červnový večer. Vstupenky jsou k dostání do vyprodání na webu www.cvictejogu.cz. A když se vám nebude chtít opouštět pohodlí svého domova, můžete se jógy pod vedením profesionální lektorky Kláry Pokorné ze skupiny YOGAGANG zúčastnit také za pomoci on-line streamu, taktéž na webu. Veškeré podrobné informace jsou všem zájemcům a sledujícím dostupné na instagramovém účtu drogerie @rossmann_cz.


ROSSMANN,spol.s r.o.


Cvičte z pohodlí domova díky videolekcím

Drogerie Rossmann se do praktikování jógy i motivování svých zákazníků k aktivnímu životnímu stylu pustila opravdu po hlavě. Nejen, že na jejich Instagramu naleznete pravidelné příspěvky s tipy a triky, jak se ke cvičení motivovat nebo v jakých ohledech je jóga prospěšná vašemu fyzickému i duševnímu zdraví, v aplikaci ROSSMANN CLUB pravidelně přibývají videolekce vedené Zuzkou Klingrovou. Ve videolekcích se mimo základů jógy naučíte také správnému dýchání, zklidníte mysl a redukujete stres.


ROSSMANN,spol.s r.o.


Ve zdravém těle zdravý duch

Že jóga zpevní a protáhne tělo, to je celkem jasné. Ale věděli jste, že jógová praxe může zlepšit i vaši psychiku? Její antistresové účinky pomáhají snížit hladiny kortizolu, tedy stresového hormonu, zlepšuje ale také spánek a ulevuje od úzkostí nebo depresí. V neposlední řadě vám pomůže uvědomit si vlastní dech, a tím ho postupně propojit s tělem a jeho pohyby. I taková maličkost má velký vliv na zvládání psychické zátěže a stresových situací.

Ať už budou vaše motivace jakékoli, cvičení jógy vám bude jenom prospívat. A to nejen při západu slunce.