Rodinné domy Mohelnice nabízí atraktivní bydlení

Domy mají dispoziční řešení 4+kk s užitnou plochou 107 m2 pro plně promyšlené moderní rodinné bydlení, kde přízemí tvoří velký společný prostor. Zde je příprava pro kamna, která každému interiéru propůjčí útulnou atmosféru. Krásná velkoformátová francouzská okna zajišťují dostatečné prosvětlení celého prostoru. Okna jsou vybavena exteriérovými žaluziemi antracitové barvy. Díky venkovnímu stínění můžete ušetřit až 30 % nákladů na energie a zajistit si dostatek soukromí. Hlavní část domu dolaďuje šikovný prostor pro moderní rohovou kuchyňskou linku, kde nechybí ani příjemný prostor u okna pro umístění rodinného jídelního stolu. Klienti rovněž ocení krásnou koupelnu s vanou i praktickou technickou místnost v přízemí.


Zdroj: metr2 reality s.r.o.


Velkorysý prostor, střídmý design a důraz na kvalitu

Do prvního patra vedou schody s atraktivní designovou betonovou stěrkou, která je použita i na nášlapu. Schody lemované moderním zábradlím vás přivedou do prvního patra, které je uzpůsobeno individuálním potřebám každého člena rodiny. Nachází se zde tři dostatečně velké místnosti, jedna z nich nabízí i prostor s možností využití pro tolik oblíbené šatny. Vyladěná potřebám klienta je i koupelna s vyhřívanou podlahou u sprchového koutu, obložená kvalitní moderní dlažbou. Rodinné domy jsou navrženy v moderním střídmém designu a jsou stavěny s velkým důrazem na kvalitu.


Zdroj: metr2 reality s.r.o.


Funkční, praktické a úsporné bydlení

Nemovitost bude k dispozici ve standardu, a to kompletně zařízená (podlahy, sanita, okna, dveře, předpříprava pro kamna). Kuchyňská linka není sice zahrnuta do standardu, ale pro klienty je k dispozici návrh krásné moderní kuchyně s důmyslným využitím prostoru. V případě zájmu je vyjednána 20% sleva na kuchyňskou linku při využití námi doporučeného dodavatele kuchyňské linky. Specifikaci standardů se dozvíte i přímo u našich prodejců.


Zdroj: metr2 reality s.r.o.


Domy budou vytápět tepelná čerpadla vzduch/voda. Celý projekt klade velký důraz na ekonomičnost a praktičnost. Na zahradě bude retenční podzemní nádrž pro sběr a následné využití dešťové vody. V nabídce jsou ze tří stran oplocené pozemky o rozloze 220 až 260 m2, které budou sloužit jako příjemné místo k relaxaci. Funkčnost a praktičnost domů podtrhuje nejen promyšlená dispozice, ale i technická místnost, jež je k dispozici před domem. K parkování slouží vlastní zastřešené garážové stání se stříškou v antracitu a jako druhé parkovací místo slouží stání před domem.