Na elektrokole bez starostí. Síť nabíječek Sev.en for Bikers houstne

Na interaktivní mapě projektu Sev.en for Bikers na stránkách 74b.cz svítí už více než stovka špendlíků označujících místa pro dobití elektrokol. Milovníci elektrocyklistiky si tak mohou ještě z domova naplánovat trasu tak, aby během výletu nedošla energie jejich kolům ani jim samotným. Nabíječky jsou totiž vždy poblíž hotelů, restaurací nebo informačních center, není tak třeba se obávat vzít s sebou děti nebo prarodiče.


Zdroj: Sev.en Commodities AG, odštěpný závod


Vydat se mohou například na Krušnohorskou magistrálu, která nabídne jak cesty malebnými údolími, tak i výšlapy po hřebenech Krušných hor. Sev.en for Bikers společnosti Sev.en Commodities vjela do své čtvrté sezóny s pokrytím celé magistrály, Stezky železné opony a Šumavy.

Všechny nabíječky, které jsou už v šesti krajích – Karlovarském, Ústeckém, Plzeňském, Středočeském, Jihočeském a Pardubickém – mají jednotný standard a nabízí tak kompatibilitu s drtivou většinou dnes prodávaných typů kol. Není tudíž potřeba vozit ani těžké nabíječky, ani kabely. Ty si totiž jednoduše vypůjčíte od obsluhy jednotlivých stanic. Sev.en for Bikers nicméně myslí i na ty, kteří by náhodou nemohli využít ani jedno z nabízených rozhraní – pro ně jsou určeny dvě klasické 230 V zásuvky. V takovém případě si už ovšem cyklisté nesmí zapomenout přibalit do batohu svůj kabel.


Zdroj: Sev.en Commodities AG, odštěpný závod


A jaké jsou plány Sev.en for Bikers pro letošní rok? Rozhodně ambiciózní. V průběhu sezóny by totiž měly být postupně nainstalovány nové nabíječky v Libereckém a Královéhradeckém kraji, díky čemuž se Sev.en for Bikers rozšíří do velice oblíbených Jizerských hor a Krkonoš. S určitou nadsázkou tak budete díky zelenobílým nabíječkám moci objet půlku republiky…

Jak se Sev.en for Bikers rozrůstá, sledujte nejen na stránkách 74b.cz, ale také na facebookovém instagramovém profilu Nabíjíme elektrokola. Tam se totiž kromě aktuálních informací dozvíte i tipy, jak se o své elektrokolo nejlépe starat, i další zajímavosti.

Publikováno na: