Po Šumavě i do Krkonoš. Největší síť cyklonabíječek pomáhá poznávat Česko

Pomoct s rozvojem cestovního ruchu v Karlovarském a Ústeckém kraji, ale i aktivně trávit volný čas a poznávat lépe Česko. To byly od začátku jedny z hlavních cílů projektu Sev.en for Bikers společnosti Sev.en Commodities.

Projekt se nicméně pořádně rozjel a i ve své čtvrté sezóně šlape na jedničku. V předchozích letech se podařilo kompletně pokrýt Krušnohorskou magistrálu vedoucí přes Karlovarský a Ústecký kraj. Spolu s dalšími stanicemi v těchto dvou krajích, ale i v Plzeňském, Středočeském, Jihočeském a Pardubickém kraji tak zelenobílé nabíjecí stanice můžete najít na více než sto místech. Kde všude jsou nabíječky k dispozici, zjistíte na interaktivní mapě na stránkách projektu 74b.cz.


Zdroj: Sev.en Commodities AG, odštěpný závod


A i když je Sev.en for Bikers už dnes největší sítí cyklonabíječek provozovaných soukromým investorem v Česku, neusíná na vavřínech. Pokud vše půjde podle plánu, na konci tohoto roku by se pokrytí mělo rozšířit na další, turisticky velmi oblíbené kraje – Liberecký a Královéhradecký. Síť Sev.en for Bikers by se tak letos měla objevit i v Jizerských horách a Krkonoších.


Zdroj: Sev.en Commodities AG, odštěpný závod


Nabíječky výrazně zvyšují komfort milovníků elektrokol i díky jednotnému standardu, jsou tak kompatibilní s naprostou většinou dnes prodávaných modelů. Odpadá díky tomu nutnost vozit těžké přenosné nabíječky a kabely, aby vám, ani vašemu kolu uprostřed výšlapu nedošla energie. Zda se můžete připojit k jedné ze šesti zdířek na nabíječce, zjistíte snadno na webu 74b.cz. Pokud ovšem vaše značka na seznamu náhodou nebude, nemusíte zoufat – každá stanice má totiž i dvě 230V zásuvky, bez energie tak neskončí nikdo.

Nejčerstvější informace o tom, kam se Sev.en for Bikers rozrůstá, ale i o tom, jak se nejlépe o své elektrokolo starat, najdete nejen na webu projektu, ale i na jeho facebookovém instagramovém profilu Nabíjíme elektrokola.

Publikováno na: