Ušetřete na stavbě domu! Nenechte si před nosem vyfouknout...

1. Registrujte se do 31. srpna 2023

Prvním krokem je registrace na webu HELUZ, kde vyplníte jednoduchý registrační formulář. Při registraci zvolte, jestli už máte výkaz výměr od společnosti HELUZ, nebo ho chcete teprve vypracovat.

2. Získejte ZDARMA výkaz výměr

Výkaz výměr je důležitý pro stanovení objemu materiálu potřebného pro vaši stavbu. Pokud výkaz výměr ještě nemáte, dodejte HELUZu projektovou dokumentaci. Následně vám pošle hotový výkaz výměr i s unikátním slevovým kódem.

3. Objednejte materiál do 15. září 2023

S výkazem výměr od společnosti HELUZ pak vyrazte do stavebnin, kde si podle něho objednejte materiál. Nezapomeňte prodejci nahlásit slevový kód a požádejte ho o jeho uvedení do objednávky. Slevový kód je nezbytný pro uplatnění akce.

4. Odeberte materiál v období od 1. září 2023 do 30. listopadu 2023

Odeberte nejméně 75 % objemu materiálu z výkazu výměr HELUZ. Zároveň se musí jednat o minimálně 25 ucelených palet cihelného systému HELUZ. Tím splníte podmínku pro získání doplňkových cihel zdarma.*

5. Doplňkové cihly máte zdarma

Akční nabídka platí na všechny typy doplňkových cihel HELUZ, které si můžete vybrat podle vašich potřeb a preferencí. Doplňkové cihly jsou speciálně navrženy tak, aby usnadňovaly tvarování rohů, parapetů a ostění bez nutnosti řezání. Doplňkové cihly také zlepšují tepelnou izolaci a akustiku vašeho domu.

Nezmeškejte letní akci HELUZ

Jak vidíte, získat doplňkové cihly HELUZ zdarma je snadné. Neotálejte dlouho a registrujte se na webu do 31. srpna 2023. Tahle nabídka se zkrátka neodmítá. Doplňkové cihly HELUZ jsou tou nejlepší volbou pro vaši stavbu.


* Akční nabídka platí při splnění všech podmínek akce. Pokud bude zjištěno, že nebyly splněny všechny podmínky akce, bude rozdíl ceny dofakturován.

Publikováno na: