Prague The Style Outlets potěší vašeho módního ducha i chuťové pohárky!

Nové outletové centrum v Praze se otevřelo minulý pátek. Návštěvníci se mohou těšit na prémiové módní značky s 30 – 70% slevami po celý rok. Součástí Prague The Style Outlets je i vytříbená gastronomická nabídka. Jednoduše si tak můžete užít  nákupy i dobré jídlo v nákupních uličkách připomínajících centrum Prahy.

Středomořská kuchyně nedaleko letiště

V novém outletu svoji pobočku otevře například restaurace La Pasteria. Jde o původem řeckou síť restaurací se 100% domácí kuchyní. Italské dobroty z nabídky La Pasteria jsou oblíbené po celé Evropě. Díky Prague The Style Outlets si budete moci prvotřídní středomořskou kuchyni užít i vy!


Krušovická Šalanda

Výbornou kuchyni nabídne také restaurace Šalanda. Ta je známá svým pivem, které čepují přímo z tanku. Kromě toho si zakládá na výborné obsluze a atmosféře interiéru. Po dni plném nakupování se tak můžete těšit na příjemné osvěžení.

Káva s výhledem na letadla

Díky unikátní lokalitě, 5 minut od Letiště Václava Havla Praha, si návštěvníci Prague The Style Outlets budou moci vychutnat svoji oblíbenou kávu při pohledu na přílety a odlety letadel. Outlet je ale zároveň skvěle dostupný z centra, je vzdálený pouze 25 minut od něj. Pro návštěvníky je zde připraveno 2400 parkovacích míst. Zážitek z kávy do Prague The Style Outlets přinese například Flocafe nebo Starbucks.

Dětský koutek, chill out zóna i slunná terasa

V Prague The Style Outlets najde zábavu každý. Centrum pro zákazníky připravuje služby a vybavení, jako je bezplatné Wi-Fi připojení, chill out zóny, terasa a veřejné dopravní spojení. Do budoucna také chystá mobilní nabíjecí stanice a dětské koutky. Na květnové víkendy je zde také připraven bohatý doprovodný program. Máte se na co těšit!