Jak se udržují George Clooney, David Beckham a další slavní v pohodě?

AVS přístroj, lidově psychowalkman, používá čím dál více lidí na zvládnutí stresu, únavy, depresí nebo nespavosti. Jeho účinnost je vynikající, a často může nahradit i léky. A doporučují je uživatelé i lékaři.  

,,Trpěl jsem dlouhá léta nespavostí a musel bral prášky, protože nic jiného nezabíralo. Až jsem vyzkoušel AVS přístroj a nespavost byla za dva týdny pryč! Je skvělé, že jsem ráno odpočatý.“ popisuje padesátiletý advokát Tomáš Tvrdík.

MUDr. Jan Cimický, CSc:

„Takové výpovědi jsou celkem typické. AVS přístroje jsou účinné a u nás je používáme od roku 1998, kdy jsem si první přivezl z ciziny. V dnešní době bych je doporučil téměř všem. Ovšem je lepší používat AVS přístroj preventivně, dřív než k vyčerpání ‚baterek‘ vůbec dojde.“Jak to funguje v praxi?

AVS přístroj se skládá z ovládací jednotky, ze sluchátek a zejména ze speciálních brýlí, kde pulsují barevná světla. Nasadíte si brýle a sluchátka, zapnete přístroj a impulsy přístroje změní biorytmy organismu - naladí Vás do těch stavů, které jsou zapotřebí. Trpíte nespavostí? Tak si zvolíte program Rychlý spánek a světlo a zvuk změní pomocí přesných frekvencí Vaše biorytmy a Vy hned po skončení programu usnete. Stejným způsobem dosahuje AVS přístroj i dalších účinků. Můžete tak odstranit těžkou únavu a stres během minut. Můžete velmi rychle vyřešit deprese, napravit špatný spánek, nebo také zrychlit učení, odstranit trému či bolest. Stačí si vybrat AVS přístroj s příslušnými programy.

Jak šel čas s AVS

Na čtyřicetiletém vývoji technologie AVS (AVS = audiovizuální stimulace) se podílelo několik vědeckých týmů z celého světa, včetně NASA a dvou nositelů Nobelových cen. AVS přístroje, dříve zvané psychowalkmany, u nás nejsou neznámé, nicméně větší popularitu zažívají až poslední roky, kdy se výrazně zvýšila účinnost. Používání těchto přístrojů je přitom bezpečné a bez vedlejších účinků. Optimalizuje vlastně činnost mozku i těla do stavů, které jsou člověku vlastní, ale kvůli civilizační zátěži jsou narušeny nebo nefunkční.

Kdo psychowalkmany používá?

Používáním AVS přístrojů se chlubí mnoho celebrit, včetně George Clooneyho, Davida Beckhama nebo desítek známých českých herců a zpěváků. Používají je i lékaři a specialisté. Nejlevnější model Galaxy pořídíte za necelých šest tisíc korun a celosvětově nejlepší přístroj Laxman Premium stojí rovných 30.000 Kč. Velmi prodávaný je také Esprit za třináct tisíc. Investici si uživatelé většinou chválí. Také proto, že je výhodná i finančně: AVS přístroj může poskytnout mnoho účinků celé rodině, a to nejen pro zdraví, ale na celkové zlepšení života. A nezastarává - slouží většinou 10 i více let. Tuto novou biotechnologii lze rozhodně doporučit.