„Jdeme jednoznačně cestou kvality,“ říká Ondřej Husák z EMIL FREY SELECT

Proč už nemá smysl chodit do klasického bazaru? Kde může i český zákazník získat na ojeté auto roční záruku platnou v EU? Jak vypadá švýcarský standard prodeje ojetých aut? Vše vysvětlí Ondřej Husák z nového programu certifikovaného prodeje ojetých vozů EMIL FREY SELECT.

Jaké jsou hlavní výhody programu Emil Frey Select?

Jednoznačně kvalita služeb a transparentnost, což jsou oblasti, které lidé při koupi ojetého vozu hledají stále častěji. Spousta z nich už se v minulosti nepříjemně napálila, a tak při další koupi ojetého vozu hledá seriózního partnera. Právě tím je pro ně nově Emil Frey Select, který díky švýcarskému vlastníkovi úzkostlivě dbá na dodržování vysokých standardů služeb.

V čem tento vysoký standard spočívá?

Jedná se o celý komplex vlastností, počínaje tím, že jsme prodeji certifikovaných vozů vyhradili celý showroom v Praze-Vysočanech. Vozy s certifikací Emil Frey Select podrobujeme opravdu detailní vstupní prohlídce a rovněž je i technicky a servisně připravujeme pro další prodej tak, aby byl zákazník vždy spokojený. Důkazem, že si za naším přístupem 100% stojíme je i to, že v ceně zákazník vždy získává minimálně roční záruku, která je dokonce platná v rámci celé Evropské unie.

Co všechno tato unikátní roční záruka kryje?

Garance kryje 13 konstrukčních skupin a dalo by se říci, že téměř kopíruje záruku na nová vozidla. Nabízíme i možnost si přikoupit prodlouženou záruku na 24 měsíců, kterou u některých vozů dokonce nabízíme i bez příplatku. Na rozdíl od zákonné záruky, která se vztahuje víceméně jen na skryté vady, má zákazník naší záruku stvrzenou.

Kde může zájemce najít nabídku ojetých vozů Emil Frey Select?

Předpokládáme, že prvotní kontakt učiní každý přes naše webové stránky www.emilfreyselect.cz, které sdružují naši kompletní nabídku čítající kolem 1300 vozů různých značek. Poté, co si zájemce vybere vůz, který ho zajímá, může přímo kontaktovat daného prodejce v rámci ČR, nebo své požadavky doladit s naším operátorem po telefonu. Poměrně velkou část nabídky je rovněž možné vidět přímo v našem showroomu Emil Frey Select v Praze 9 – Vysočanech.

Jaké vozy se mohou dostat do nabídky Emil Frey Select?

Primárně se soustředíme na nabídku vozů se stářím od tří let a nájezdem kolem 100 000 km, přičemž do nabídky vozů s certifikací Emil Frey Select se nemůže dostat automobil starší osmi let, či s nájezdem vyšším než 180 000 km. Všechna vozidla mají jasně deklarovanou servisní historii – v tomto ohledu jsme nekompromisní a jdeme pouze touto cestou.