Pro rodinné auto vyrazte jedině k EMIL FREY SELECT

Letní sezona je v plném proudu, a tak spousta řidičů přemýšlí nad ideálním rodinným vozem s dostatkem prostoru. A když není na nový, uvažuje se o ojetém. Kde ho však koupit, aby rodina byla skutečně v bezpečí? Naprostou garanci původu a dobrého technického stavu vám nabízí nový program prodeje ojetých vozů EMIL FREY SELECT.

Nezáleží na tom, zdali aktuálně hledáte ryze rodinné MPV či stále oblíbenější prostorné SUV, které je rovněž vhodné pro rodinné využití, nový švýcarský program prodeje ojetých vozů EMIL FREY SELECT, jenž začal na jaře působit i v Česku, má ve své nabídce široké portfolio modelů, které vyhoví vašim přáním i finančním možnostem.

Prvním krokem, který zvládnete z pohodlí domova, je průzkum nabídky zhruba 1300 vozů, které jsou k dispozici na internetových stránkách www.emilfreyselect.cz. Za využití možnosti filtrování podle nejrůznějších kritérií si rychle najdete skupinu modelů, která vyhovuje vašemu rodinnému zadání. Hlavní část nabídky tvoří kvalitní ojeté vozy se stářím od tří let a nájezdem kolem 100 000 km, po kterých je v Česku největší poptávka. Aby měl ojetý vůz vůbec šanci získat náročnou certifikaci EMIL FREY SELECT, nemůže být starší osmi let, nebo mít najeto přes 180 000 km. Zákazník má díky tomu u všech vozů s certifikací EMIL FREY SELECT jistotu, že je automobil po technické stránce v perfektní kondici a má za sebou předepsaný servis. To je u rodinného auta, ve kterém vozíte své nejbližší, mimořádně důležité, protože dobrý technický stav zároveň znamená vysokou úroveň bezpečnosti pro posádku. Zároveň je to samozřejmě obrovský rozdíl oproti běžným bazarům, ze kterých vedou první kroky nového majitele rovnou do servisu, kde se většinou dozví nepříjemnou (a drahou) pravdu o své koupi!

To se u EMIL FREY SELECT zkrátka nestane, protože naprosto transparentní přístup definovaný švýcarskými standardy je zde jednou z klíčových hodnot. Vždyť rodinná firma Emil Frey je synonymem špičkové kvality a ukázkové péče o zákazníka již od roku 1935.

Potvrzením férového vztahu k zákazníkům je také smluvně zakotvená roční záruka na všechny ojeté vozy s přísnou certifikací EMIL FREY SELECT. To ale samozřejmě není všechno - EMIL FREY SELECT totiž nabízí v Česku jedinečný komplex služeb, který zdaleka převyšuje dosavadní standard prodeje ojetých aut u nás a zjistí to každý, kdo se spolehne na jeho služby a vybere si zde třeba právě rodinné auto.