Stočený tachometr? Víme, kde vás nepodvedou.

Stočené kilometry jsou oprávněně jedním z největších strašáků českých autobazarů. Jedná se o mimořádně nebezpečný podvod, který běžný zákazník jen stěží odhalí. Už ale nemusíte riskovat – navštivte nový program ojetých vozů EMIL FREY SELECT, kde na vás čeká jistota a férový přístup.

Není divu, že stále více českých zákazníků hledá i při koupi ojetého auta jistotu, serióznost a férovou nabídku. I proto jsou v oblibě tzv. certifikované programy prodeje ojetých vozů přidružené k různým automobilovým značkám. Nyní mezi ně vstoupil nový hráč, který se rozhodl výrazně posunout dosavadní standardy nabízené českým zákazníkům. Švýcarská skupina EMIL FREY spustila svůj vlastní koncept prodeje zánovních a ojetých vozů EMIL FREY SELECT, k jehož hlavním výhodám patří vysoká kvalita služeb definovaná podle přísných švýcarských požadavků.

Základem celého programu EMIL FREY SELECT je široká nabídka 1300 prověřených vozů, která je zájemcům k dispozici přehledně na internetu (www.emilfreyselect.cz) s možností různého filtrování dle konkrétních požadavků. Drtivá většina vozů v nabídce byla zakoupena jako nová u autorizovaných dealerů společnosti EMIL FREY po celé Evropě, takže je u nich známá kompletní servisní historie a zákazník o nich nemusí mít vůbec žádné pochybnosti, což se netýká pouze reálného stavu ujetých kilometrů, ale celkového technického stavu. K dalším trumfům patří smluvně zakotvená roční záruka na kvalitní ojeté vozy s přísnou certifikací EMIL FREY SELECT, která kryje 13 konstrukčních skupin a dalo by se říci, že téměř kopíruje záruku na nová vozidla. To, že platí po celé EU, je jen další bonus.

Prohlídka ojetého automobilu probíhá v profesionálně vybaveném servisu a sleduje se veškerá funkčnost automobilu, technický stav i jeho vzhled. Samozřejmostí je tedy provedení detailní diagnostiky s případným výpisem závad, kontrolují se světla a jejich seřízení, stav skel a karoserie a pod drobnohled zkušených techniků se dostává i celý podvozek. Zkontrolován je samozřejmě motor i převodovka a pozornosti neujde ani vzorek pneumatik. U EMIL FREY SELECT máte jistotu, že vůz, se kterým odjedete, má hloubku dezénu minimálně 3 mm.

Zákazník má díky tomu u všech vozů s certifikací EMIL FREY SELECT garanci, že je automobil zkontrolovaný, případně opravený a má za sebou předepsaný servis. Z toho je více než jasné, že v nabídce najdete výhradně kvalitní ojeté vozy v dobrém technickém stavu, se kterými se nemusíte bát ihned vyrazit třeba i na delší cestu.