Honor 7A: Stylový telefon, za který nezaplatíte majlant

Značka mobilních telefonů Honor není na našem trhu sice moc dlouho, už si ale své věrné zákazníky našla. A není divu. Nabízí totiž ve svých telefonech více za méně peněz a zatím se jí to daří velice úspěšně. Její novinka z řady 7 je toho jasným důkazem.

Dokonalý komfort a domácí servis

Na rozdíl od mnoha jiných firem se u Honoru můžete spolehnout na servis v naší domovině a také plnou českou podporu. O 24 měsíční záruce nemluvě. Nehody se bohužel stávají a je skvělé, když se můžete obrátit na někoho, kdo vám pomůže a poradí. Samozřejmostí je dostupnost nejmodernějších technologií: telefony Honor si bez problémů poradí s mobilními sítěmi čtvrté generace, s vašimi bezdrátovými sluchátky a navigačním systémem GPS.

S řadou 7 navíc můžete jednoduše odemykat telefon obličejem a užít si trendový displej s poměrem stran 18:9.

Vychytaný foťák

Honor 7A disponuje 13Mpx hlavním fotoaparátem s LED bleskem. V případě, že nejste zrovna nejlepší fotograf, můžete se bez problémů spolehnout na chytrou automatiku. Nebo vzít věci do vlastních rukou a vytvořit působivé panorama, HDR snímky s prokreslenými mraky nebo rozzářit obličeje vašich přátel v Beauty módu. Přední 8Mpx kamera potěší fanoušky selfie, ale také nadšence do technologií. Kamera pozná váš obličej a odemkne telefon, který je pro ostatní nedobytný. Pokud to světlo nedovolí a telefon vás nepozná, můžete pro odemknutí použít čtečku otisků prstů na zadní straně telefonu.

Jednoduché ovládání

Osmijádrorý procesor a až 3GB RAM zajistí rychlé reakce telefonu, ať už pracujete, nebo se bavíte. Při používání se můžete spolehnout na systém Android 8, který Honor doplnil o vlastní nadstavbu EMUI 8.0. Ta je kompletně česky a dovolí vám telefon používat zcela intuitivně, pokročilejší uživatelé se mohou vrhnout do stovek možností a telefon si přizpůsobit podle svých potřeb.

Velkou výhodou je možnost rozšířit paměť telefonu až o 256GB paměťovou kartu, aniž byste přišli o možnost mít v telefonu dvě SIM karty.

Baterie, která vydrží

Další překvapivou věcí u Honor 7A je kapacita baterie 3 000 mAh. Díky její výdrži si klidně můžete zapomenout nabíječku na víkend doma, telefon s vámi v klidu vydrží dva dny plného nasazení.

Cena, která vás nezruinuje

Stylový nováček ze stáje Honor je už v Česku běžně k dostání. Verze se 32 GB paměti je k dostání za 3 599 Kč. Všechny varianty v několika barevných provedeních najdete na e-shopu CZC.cz, Alza.cz a Kasa.cz.


Honor 7A:

Dual SIM

Systém v češtině

13Mpx fotoaparát

5Mpx selfie kamera

Odemykání pomocí obličeje

Až 32GB úložiště

3 000 mAh baterie