Ideální parťák pro sportování? To je Honor 7A

Díky GPS modulu vám Honor 7A vždycky ukáže bod na mapě, kde zrovna jste, ať už běžíte po horském hřebenu nebo šlapete na kole v jižních Čechách. V telefonu můžete mít desítky různých aplikací, které zaznamenají vaši aktivitu a vy pozorujete své zlepšení.

Bude s vámi celý den

Velká baterie s kapacitou 3000 mAh vás nenechá na holičkách, na telefon se můžete spolehnout celý den, ať už je jakkoli náročný. Systém Android s nadstavbou EMUI 8.0 dovoluje stáhnout stovky aplikací, se kterými můžete sportovat. Můžete se rozhodnout třeba pro běh a telefon vám ukáže, jakou trasou jste běželi, jak rychle a s jakým převýšením.

Tisíce doplňků – jeden telefon

Díky technologii Bluetooth se může váš Honor 7A spojit s řadou sportovních doplňků. Vybrat si můžete decentní fitness náramek, velké chytré hodinky, hrudní pás pro měření tepu nebo cyklopočítač. Případně využijete bezdrátová sluchátka a jen tak se proběhnete po lese za doprovodu své oblíbené hudby.

Zaznamenejte kouzlo okamžiku

S 13Mpx foťákem v Honoru 7A můžete zachytit ty momenty, které symbolizují vaše velká i drobná vítězství. A je jedno, jestli je to západ slunce při vyjížďce na kole, pohled dolů při horolezeckém výstupu nebo selfie za cílovou páskou maratonu. Chytrá automatika si vždy poradí tak, abyste měli krásný snímek, na vás je jen stisknout spoušť.

Honor 7C se dvěma kamerami

Jde o větší dvojče Honoru 7A, které má hned dva zadní foťáky. Technologie dvou čoček posouvá kvalitu pořízených fotografií o kus dál a dává jim umělečtější vzhled. Výsledkem jsou snímky s rozostřeným pozadím, ze kterého vystupuje perfektně ostrý ústřední motiv fotky. Toho se dá skvěle využít při focení portrétů, kdy je ostrý obličej „odpíchnutý“ od rozostřeného pozadí a fotka pak nepůsobí tak ploše, ale zdá se vám plastická a jednoduše hezčí.

Cena, která vás nezruinuje

Honor 7A je jako novinka už na našem trhu k dostání. Verzi se 32 GB paměti zakoupíte za 3599 Kč. Větší telefon Honor 7C s duálním fotoaparátem pořídíte za 4799 Kč. Všechny varianty v několika barevných provedeních najdete v e-shopu CZC.cz, alza.cz, kasa.cz.

Honor 7A obsahuje: