Nový Honor 7A – více za méně peněz

Výkonný a krásný, takový je nový Honor 7A. Rozumí Vám díky promyšlenému softwaru a přesně ví, kdy potřebujete výkon. Vy zase rozumíte jemu, díky příjemnému a přehlednému prostředí EMUI 8.0, které je jednoduché a kompletně v češtině.

Displej do všech stran

Moderní formát displeje 18:9 s tenkými okraji pokrývá značnou část přední strany Honoru 7A. Díky tomu můžete mít velký displej v telefonu, který se pohodlně vejde do ruky. Širokouhlý panel znamená úplně nový a lepší zážitek z Facebooku, Instagramu, internetových stránek i her.

Vysoké rozlišení displeje dovolí zobrazit i ten nejmenší detail na vašich fotografiích a videích. Moderní panel má široké pozorovací úhly a je skvěle čitelný i za ostrého poledního slunce. V noci pak můžete aktivovat režim komfortního zobrazení, který sníží produkci modrého světla. To vede k menší únavě očí a bude se vám i lépe usínat.

Prostředí EMUI vám rozumí

Odladěné a rychlé prostředí EMUI 8.0 potěší i začátečníky. Prostě telefon jen zapnete a používáte. Zkušenější uživatelé ocení rozsáhlé nastavení, které vám dovolí přizpůsobit si telefon podle vás. Pro systém Android existují statisíce aplikací, ať už jde o hry, aplikace na poznámky, plánovače úkolů, editory fotografií nebo aplikace, které vás naučí relaxovat.

Díky technologii iAware 2.0 ví software přesně, kdy budete potřebovat větší efektivitu a volnou paměť. Rychlý osmijádrový procesor zajistí bleskové reakce na jakýkoli požadavek, ať už jde o navigaci nebo rychlé vyhledání otvírací doby.

Stačí jen zmáčknout spoušť

Honor 7A disponuje 13Mpx foťákem s chytrou automatikou, která se o vše postará. Na vás je jen stisknutí spoušť a ten krátký okamžik můžete mít už napořád jen pro sebe, nebo se o něj podělíte s vašimi nejbližšími. 8Mpx selfie kamera slouží nejen ke zvěčnění vás samotných, ale dokonce vás i pozná. Honor 7A, který se bez vašeho obličeje stane pro ostatní nedobytný, se odemkne jen tehdy, když uvidí svého majitele.

Tři sourozenci

Honor 7A, 7C a 7S: tři telefony, které si jsou podobné jako vejce vejci, přesto směřuje každý jinam. Honor 7S jako základní model cílí na začínající uživatele nebo děti. Můžete se spolehnout na výkonný procesor, přívětivé prostředí EMUI 8.0 a jednoduché ovládání. Naproti tomu model 7C míří na pokročilejší uživatele, kteří chtějí vyšší výkon, lepší snímky díky duálnímu foťáku a větší displej. Rozostřené pozadí na portrétních snímcích je to co, co dodá fotografii hloubku a umělecký rozměr.

Cena, která vás nezruinuje

Nejlevnější Honor 7S stojí 2 799 Kč. Honor 7A verze se 32 GB paměti je k dostání za 3 599 Kč. Honor 7C s duální fotoaparátem vás přijde na 4 799 Kč. Všechny varianty v několika barevných provedeních najdete na e-shopu CZC.cz, alza.cz a kasa.cz.

Honor 7A: