Nestárnoucí pruhy znovu útočí na váš šatník

Nadčasová klasika, co přežije všechny módní trendy. Každou novou sezonu na ně můžeme vsadit. Proužky najdeme všude, tedy i na domácím oblečení nebo spodním prádle.

Domácí móda pro náročné

Ve volném čase většinou upřednostníme pohodlí. Ovšem každá žena vždy hledá něco, v čem bude také vypadat dobře. Námořnický proužek dokáže splnit oba požadavky, protože funguje bez ohledu na střih či materiál. V aktuálních kolekcích najdete noční košile v nespočetných proužkovaných variantách. Ale pokud hledáte nadčasovou kvalitu bez ohledu na trendy, tak je tu značka Pleas. Ta má v kolekci noční košile a spodní prádlo z té nejkvalitnější 100% bavlny, dodávající formálnímu domácímu oblečení punc luxusu.


Domácí šaty pro náročné


Jak s proužky pracovat

Potřebujete-li zúžit vaši siluetu, tak využijte kouzla šikmých pruhů. Pokud navíc toužíte o pár centimetrech do výšky, tak kupte spíše svislé pruhy a ty vodorovné vám pomohou tvarovat postavu. Nevěřte mýtům o tom, že pruhy přidávají kila. Opak je pravdou. Každý vzor spíše pomáhá ženě podtrhnout její přednosti a opticky ji tvarovat. Navíc proužky, ať už v červeno-bílé nebo modro-bílé variantě, dá každému oblečení styl.


Proužky jsou nadčasová klasika


Modrá nebo červená?

Tichý boj mezi červenou a modrou jsme už v obchodě zažili všichni, ale nakonec je vždy nejlepší vybrat tu barvu, která nám sluší nebo v které se cítíte lépe. Neexistuje návod, ale jisté je, že obě volby jsou ty správné.  Můžete tedy zvolit noční košili v modro-bílé a přikoupit tričko v červené verzi, které užijete nejen doma, ale i na nákupy, do práce nebo do kavárny. Všude, kde chcete působit šik a cítit se přitom nesvázaná formální módou.


Proužky jsou nadčasová klasika