Vyhněte se koláčům od pocení

Zápach není dobrým parťákem pro žádného muže. Při setkání nám jej naše smysly hlásí ještě před tím, než si vůbec podáme ruku na pozdrav. Nepodceňujte tedy prevenci, především v těchto horkých letních dnech. Poradíme jak na to, snadno a stylově.

Zápach, co je vidět

I když si koupíte tu nejdražší ručně šitou košili, tak s koláči pod paží, v ní nikoho stejně neoslníte. Když opomeneme možnost využít různé kosmetické přípravky, tak dalším účinným pomocníkem je spodní prádlo, respektive tričko nebo tílko. To si vezmete pod oblečení a většina potu bude absorbována do něj, tedy nebudou vznikat nepříjemné a hlavně viditelné skvrny na rukávech.

Barvy musí ladit

Většina mužů volí čistě bílé tričko, ale to nese riziko, že bude pod tenkými košilemi výrazně prosvítat. Ideálním řešením je tělová barva. S tou pracují tzv. neviditelná trička, ale tento odstín najdete v kolekcích všech značek spodního prádla. Firma Pleas navíc využívá kvalitní 100% bavlnu, která svými vlastnostmi pomáhá redukovat zápach i alergickou reakci na pokožce. Kvalita materiálu je zde stejně důležitá jako barva.

Radikální řešení

Patříte-li ale mezi to malé procento mužů, kteří trpí na nadměrné pocení, kterému nezabrání ani vhodné oblečení nebo deodorant, tak byste měli přistoupit ke kosmetickému zásahu, který dokáže trvale tento problém odstranit, tedy botulotoxinové injekce. Ty vám jsou aplikovány do podpaží a pocení po nich zcela zmizí po dobu jejich účinku. To bývá i několik měsíců. Tím projdete slunečnou sezonou bez jakéhokoliv omezení a bez společenských trapasů.