Dáváte přednost běhu, nebo pěší turistice? Poradíme vám, co na sebe

Dámy, ať už si při svých pracovních i domácích povinnostech stihnete jít zaběhat nebo se alespoň projít se psem či si trošku zazahradničit, tak vždy pohodlně. Ani se nenadějete a letní vedra se změní v podzimní lezavo, které určitě budete víc kvitovat v mikině nebo teplejší vrstvě. Takové pohodlné legíny se budou hodit nejen na ven, ale i doma, když se pořád musíte pro něco natahovat, shýbat nebo obskakovat děti i manžela.


Pánské funkční prádlo. www.pleas.cz


Pánové by mohli vyhodit svoje staré čundrácké jégrovky a jako správní sportsmeni zainvestovat do pořádného funkčního prádla včetně toho spodního, které je spolehlivě ochrání před případnou rýmičkou. Mimochodem, chodit doma v teplákách není out. Jen záleží na výběru před lpěním na dědictví těch s gumičkou pod ponožkami do pantoflí. Naopak, můžete byt domácí sexy muž.


Dámské funkční prádlo. www.pleas.cz


Bez nadsázky, je opravdu důležité, co máte při nadstandardním pohybu, v běhu, rychlejší chůzi nebo i sebemenší námaze, na sobě. Mnoho lidí si řekne, je to prkotina, ale jak pak ocení, když je, jak se říká vhodněji oblečen a doslova se mu lépe dýchá. Myslete na to. My to pro vás v PLEASu vyrobíme. A nejen pro vás, ale celou rodinu.