Podzim - ideální čas pro úpravu očních víček či vlasovou mezoterapii

Podzim přináší nejen barevné listí, ale také méně intenzivní slunce, konec dovolenkování a teplé svetry. To vše nahrává plastické chirurgii: můžeme se pustit do vylepšování našeho těla a poskytnout mu dostatečný čas na rekonvalescenci.

Plastika očních víček

Méně intenzivní slunce nám vytváří ideální podmínky pro podstoupení zákroku, kterému se odborně říká "blefaroplastika". Jde o úpravu očních víček, a to buď horních, nebo spodních. Jde o krátký zákrok v místním znecitlivění, který rozjasní vaše oči a odstraní pocity jejich pálení či bolesti. Převislá oční víčka také často způsobují slzení očí a horší zrakový komfort. I proto je dobré tento problém řešit.

Pro koho je zákrok určený? "Plastika očních víček je určena mužům i ženám, obvykle se k ní přistupuje tehdy, když kožní nadbytky vadí z estetického či funkčního hlediska," říká plastický chirurg MUDr. Igor Slaninka z INTER CLINIC Praha. Nejčastěji tuto operaci podstupují lidé nad 45 let, ale výjimkou nejsou ani lidé mladší.

Proč podstoupit operaci na podzim? Oční víčka se po operaci nesmí slunit, aby se dobře zhojily jizvičky. Cena operace je dostupná prakticky každému: operaci horních víček v INTER CLINIC pořídíte jen za 10 500 Kč, spodní víčka vás vyjdou na 11 500 Kč.

Vlasová mezoterapie

Slunce, slaná či chlorovaná voda - to vše je pohroma pro naše vlasy. A proto s podzimem přichází nejvyšší čas pro jejich regeneraci.

"Vlasová mezoterapie je ideální způsob, jak vlasovým kořínkům dopřát adekvátní výživu," vysvětluje Milan Dvořák, který už téměř 25 let vede v INTER CLINIC vlasovou poradnu.

Šestitýdenní kúra vitamínů, aminokyselin, peptidů a dalších důležitých látek, vpravovaná mikrojehličkami do vlasové pokožky, je přesně tím, co naše vlasy po létě uvítají.

Proč podstoupit vlasovou mezoterapii na podzim? Pokožka vlasů se po aplikaci nesmí vystavovat sluníčku. Cena jedné aplikace je 2100 Kč. Ideální počet aplikací jsou čtyři až šest.

Máte zájem letošní podzim využít ke zkrášlení vašeho těla? Domluvte si v INTER CLINIC bezplatnou konzultaci. Klinika INTER CLINIC Praha-Radotín je jednou z nejstarších privátních klinik v České republice. Za 25 let existence už obsloužila desítky tisíc klientů.

Bezplatnou konzultaci si můžete sjednat na tel: 732 300 900.

Více na stránkách ww.interclinic.cz