Darujte si lepší práci. V Amazonu!

Toužíte po lepší práci v příjemném prostředí, kde si vás budou opravdu vážit? Nebo se poohlížíte po vhodném přivýdělku před Vánocemi? Zkuste práci v Amazonu, který nabízí skvělé podmínky a nejrůznější benefity. Díky plošnému navýšení mezd si teď vyděláte minimálně 150 Kč za hodinu.

Roadshow Amazonu i ve vašem městě

K tomu navíc můžete získat měsíční bonus až 10 %, ale i nepeněžité benefity jako životní pojištění, příspěvek na doplňkové důchodové pojištění, dopravu do práce a z práce zdarma na 24 trasách, slevy na nákupy v Amazonu, dotované stravování za 25 Kč, příspěvek na mateřskou a rodičovskou dovolenou nebo speciální vzdělávací program.

Dozvědět se více o práci, která vás bude bavit a motivovat, můžete právě teď díky roadshow Amazonu. Stačí navštívit jeden ze tří speciálně upravených amerických Air Stream karavanů, s nimiž bude Amazon až do 21. října brázdit ulice měst a obcí severních a středních Čech i Plzeňského kraje.


COMTECH CAN s.r.o.


Přesuňte se do distribučního centra s virtuální realitou

Jeden z karavanů vypadá jako mobilní kancelář, kde se vás ujme personalista připravený zodpovědět veškeré vaše dotazy. Můžete se také rovnou zaregistrovat prostřednictvím jednoduchého formuláře.

A to není vše. Pokud vás zajímá, jak to v jednom z nejmodernějších distribučních center vypadá, můžete se díky speciálním brýlím přenést virtuální realitou přímo na plochu dobrovízského distribučního centra. Uvidíte nejen pracovní cvrkot, ale i kantýnu nebo šatnu. V rámci roadshow pak Amazon nabídne i vůz s občerstvením a fun zónu nebo kolo štěstí, na vaše děti pak čekají nejrůznější hry a soutěže.


COMTECH CAN s.r.o.


Amazon Roadshow potkáte až do 21. října každý den od 10 do 18 hodin v následujících lokalitách:

Informace k Amazon roadshow najdete také na našem webu.