Nejlepší předvánoční přivýdělek? Přidejte se k týmu Amazon v Dobrovízi u Prahy

Distribuční centrum Amazon v Dobrovízi je místo, které má příjemnou atmosféru, nabízí pohodovou práci a přátelský tým zaměstnanců. Ti vedle hrubé mzdy ve výši 53 850 Kč za dva měsíce, která byla mimochodem v září plošně navýšena na 150 Kč za hodinu, čerpají celou škálu benefitů. Mezi ně patří například měsíční bonus až 10 %, doprava do práce a z práce zdarma na 24 různých trasách, slevy na nákupy v Amazonu, teplá jídla zdarma nebo příspěvek na rodičovskou dovolenou.

Jak to vidí samotní zaměstnanci

O své zkušenosti s prací v Amazonu se podělil jeden ze zaměstnanců, Tomáš, který chtěl původně ve firmě pracovat jen měsíc, ale zůstal už déle než rok: „V Amazonu je jedno, jakou máte národnost, ročník narození nebo zda jste žena či muž. Nedělají se tu rozdíly, což je jedna z hlavních věcí, kvůli které je pro mne Amazon to správné místo.“

Podobně vnímá prostředí dobrovízského distribučního centra i Jana, která dříve pracovala v administrativě, ale po velkých životních otřesech potřebovala změnu. „Překvapilo mě, jaké možnosti jsem tu dostala. Nikdo neřešil, kolik mi je let, nebo jestli mám zkušenosti v této oblasti. Všechno mě naučili.”

Ať už se rozhodnete využít nabídky dočasného přivýdělku před vánočními svátky, nebo upřednostňujete spíše dlouhodobé zaměstnání, v distribučním centru Amazon v Dobrovízi vaši práci dobře ocení a hlavně si vás budou vážit jako důležitého kolegy, díky kterému dorazí tisícům rodin objednané vánoční dárky pod stromeček včas.

Více informací najdete na našich webových stránkách.