5 tipů na dárky, které si nejlépe užijete ve dvou

Nejlepší dárek je ten, který si s obdarovaným můžete užít i vy. Proč se tedy omezovat na dárek pro jednoho, když některé jsou nejlepší prostě ve dvou? Přinášíme vám hned několik tipů, jak se můžete nechat společně rozmazlovat.

Užijte si let balónem

Pokud si chcete dopřát dokonalou romantiku, pak jen máloco může konkurovat letu horkovzdušným balónem. Plout v absolutním tichu po nebi a sledovat okolní krajinu z ptačí perspektivy je zážitek, který se jen těžko popisuje slovy. Nemluvě o tom, že už samotné nafukování balónu je majestátní podívaná, která se člověku naskytne jen výjimečně. Vybírat můžete z 27 atraktivních lokalit po celé republice. Nebo si zvolit privátní let a odstartovat třeba z vaší zahrady. 

Objevte kouzlo výjimečných chutí

Pokud si potrpíte na distingované prostředí, a navíc oceňujete opravdovou kvalitu, nepochybně si užijete některý z degustačních zážitků. Co třeba večerní ochutnávku světových vín? Kromě zážitku z porovnávání deseti tematicky vybraných vín si pochutnáte i na výběrové paštice a sýrech. Ochutnávat lze i šampaňské, whisky nebo karibské rumy – je jen na vás, co vám nejvíc lahodí.

Relaxujte ve dvou

Pokud potřebujete především vypnout a nechat se opečovávat, můžete s přáteli nebo ve dvou zajít „na jedno“ trochu netradičně do Pivních lázní. Zatímco si naloženi ve vaně budete užívat chmelovou lázeň, můžete si připíjet nepasterizovaným Bernardem. V aktuální předvánoční akci navíc zážitek pořídíte s 20% slevou. 

Dopřejte si romantiku na zámku

Co může být pro zamilované páry lepšího než užít si víkendový romantický pobyt na zámku? Ve stylových apartmánech se můžete nechat rozmazlovat snídaněmi do postele, večeřemi při svíčkách a relaxací v bazénu nebo sauně. Přes den navíc můžete objevovat krásy okolí na kolech – zapůjčí vám je zdarma přímo na zámku. 

Naučte se dělat sushi

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Pokud si vzájemně chcete připravit nějakou delikatesu, máte možnost naučit se profesionálně připravovat sushi přímo u vás doma. Potřebujete pouze vhodný prostor, lednici a tekoucí vodu, vše ostatní od surovin po nádobí zajistí lektorka.

Doručení i na Štědrý den!

Splnit lze takřka cokoli, a to i na poslední chvíli. Zážitky.cz fungují i na Štědrý den. Pokud zaplatíte kartou či rychlým bankovním převodem, dárkový poukaz vám zašlou obratem na mail. Platí celý rok a je možné ho kdykoli bezplatně vyměnit za jiný.