Nové televizory Samsung QLED TV se rozebraly během pár okamžiků

Týdenní kampaň společnosti Samsung, ve které byla nabízena výměna OLED televizoru za novou QLED TV za pouhou 1 korunu, a která zároveň poukazovala na hlavní nevýhodu OLED technologie kvůli vypalování bodů, okamžitě využilo sedm zájemců. Nové QLED TV tak rychle zamířily k novým majitelům. Podle nezávislého testování rtings.com se znaky vypálených bodů objevují na OLED panelech už po 2 týdnech užívání. Důvodem je odlišná konstrukce QLED a OLED technologie.

A proč se účastníci, kteří se ve většině případů o kampani dozvěděli na Facebooku, rozhodli pro výměnu tak rychle? Jiří z Prahy podle svých slov neváhal ani vteřinu, QLED TV je jeho srdeční záležitost, po které toužil už dlouho. V jejich domácnosti používají televizor všichni členové k nejrůznějším účelům, a jak Jiří sám podotýká, představují typickou Samsung rodinu. I kvůli takovému vytížení televizoru se do budoucna bude hodit dlouhá životnost panelu a tudíž i záruka nevypálených bodů.

Během dvou hodin se o výměně rozhodl i David, IT odborník. U QLED TV neodolal rozlišení 4K: „To byla ta zásadní vlastnost, kterou můj starý televizor neměl.“ David je vášnivý televizní divák a ze sledování perfektního obrazu má vždy dokonalý požitek. I přestože QLED TV zatím používá jen pár dní, její hlavní plusy nachází v atraktivním designu a ve využívání její obrazovky jako monitoru.

S vypálenými body na obrazovce u svého starého OLED televizoru se potýkala i Naďa, která je zaznamenala v horním rohu obrazovky a takovýto defekt snižovat její celkový dojem ze sledování televizoru. „Jsem filmový fanoušek, QLED TV mi tak díky vysokému rozlišení obrazovky perfektně vyhovuje,“ dodává o svojí vášni Naďa.

Naďa si u QLED TV pochvaluje krásný obraz bez vypálených bodů


I Jakub z Prahy je po několika prvních dnech testování QLED TV rád, že se pro výměnu televizoru rozhodl. „QLED TV mě oslovila hlavně svou výbavou a počtem nabízených funkcí, ty můj starý televizor nenabízel.“ U QLED TV navíc oceňuje i celkový 360stupňový design, díky kterému se mu televizor skvěle hodí do interiéru.

Stejně tak jako ostatní účastníci výměny, i Jakub oceňuje moderní 360stupňový design QLED TV.


Další příběhy spokojených majitelů nových QLED TV si přečtěte na http://www.samsung.com/cz/qled4oled/.