Pohodlné sušení prádla? Nově i v malých prostorách!

Vyprat, pověsit, nechat dlouhé hodiny schnout, sebrat prádlo a pořád dokola. Nešlo by to jednodušeji? Šlo! Sušičky prádla zažívají skutečný boom a nejedna hospodyně už se bez ní doma neobejde. Pokud namítáte, že na sušičku nemáte doma místo, tak pro vás máme řešení. Společnost Candy uvádí jako první na trh SLIM sušičky s hloubkou pouhých 46,5 cm.

Důvodů, proč si pořídit sušičku je hodně. Mnoho lidí nemá k dispozici zahradu nebo balkón, kde by mohli prádlo usušit, a tak ho suší v bytě. Tím se však zvyšuje vlhkost, která se pak usazuje v nábytku nebo zdech. A to není dobré ani pro naše zdraví. V neposlední řadě sušička znamená obrovskou časovou úsporu.

Sušička i do malé koupelny

Společnost Candy a Hoover jako první přichází na trh s tzv. SLIM sušičky. Díky praktickému spojovacímu dílu si můžete bezpečně připojit sušičku nad pračku, a tudíž vám nezabere ani o centimetr více podlahové plochy, než již zabírá pračka.

Úsporně a šetrně

Sušička SLIM od Candy se pyšní energetickým štítkem A+ s tepelným čerpadlem. Její provoz je tedy nejen velmi úsporný, ale zároveň je šetrná k samotném prádlu. Časy, kdy se kašmírové a vlněné svetry musely sušit na plocho, jsou ty tam. Sušičky Candy si poradí i s tak jemným materiálem jako je právě vlna, dokládá to i certifikace společnosti Woolmark Apparel Care.

Chytrá sušička i snadná údržba?

Dnes už nejsou chytré jen telefony nebo tablety, můžete mít doma i chytrou sušičku. Díky Smart Touch technologii si můžete sušičku propojit s chytrým telefonem a sledovat tak průběh sušení, odložit začátek sušení nebo přizpůsobit sušení množství prádla.

Obsluha a údržba sušiček je velmi jednoduchá a intuitivní. Sušičky Candy a Hoover jsou výjimečné také konstrukcí sběrné nádoby na vodu. Zásobník Easy Case je umístěn přímo ve dvířkách a díky průhlednému materiálu vidíte, jak vysoko hladina vody je a zde je potřeba ji vylít.