Elegán mezi notebooky? Seznamte se

Společnost ASUS je tradičním hráčem na poli IT techniky. Řada ZenBook cílila často na ladnost a eleganci, která se hodila spíše do kanceláře. Nic lákavého pro náruživé hráče, kteří hledají výkon a grafiku i pro ty nejnáročnější herní kousky. Prosby byly vyslyšeny. Přichází elegantní ZenBook, nyní i s parádním výkonem a herní grafikou. Seznamte se - ASUS ZenBook Pro UX 550.

Navenek se tváří jako naškrobený elegán v černém obleku. Skutečně si designéři dali záležet a precizní a odolné hliníkové tělo a ostře řezané hrany dělají ze ZenBooku Pro šperk, se kterým zazáříte. Díky displeji NanoEdge s úhlopříčkou 15,6“ a rozlišením 3840 x 2160 se nestane, že byste přehlédli sebemenší detail. Navíc s hmotností pouhých 1,8 kg je ve své kategorii spíše lehčí vahou. 

ZenBook Pro chce být lepší

Lepší než jeho starší sourozenci. Nechce vás omezovat – ve škole, v kanceláři ani během nemilosrdných herních bitev. Můžete popustit uzdu své představivosti a tvořit. Cokoli, kdykoli a kdekoli. Postará se o to výkonný čtyřjádrový procesor, který s přehledem zvládne náročnou práci v kanceláři i dlouhé herní večery. Zároveň myslí i na vaše finance, kdy se výkon procesoru neodrazí na zvýšené spotřebě energie. Jeho výkonnost tak ocení široké spektrum uživatelů, ať se jedná o manažery, hráče nebo o běžné uživatele.

Uživatelé, kteří si potrpí na precizní grafiku, budou mile překvapeni. ZenBook je poprvé osazen herní grafickou kartou, díky které si vychutnáte perfektní obraz se všemi detaily, ať během pracovní doby nebo během „paření“ s přáteli. Bez potíží si tak užijete oblíbený film, práci s grafickými programy i herní novinky.  

Rock, pop nebo jazz?

Cokoli chcete! Autentické zvukové kulisy tankové bitvy nebo finále fotbalové Ligy mistrů? Jak je libo. S novou generací ASUS SonicMaster není problém. 4 reproduktory a inteligentní zesilovače už dovedou vytvořit zajímavý zvukový mix. Ať se jedná o poslech hudby během filmu nebo o autentické zvuky při hraní jakýchkoli her, výsledek si skutečně užijete. Poslední co chcete zažít je vybitá baterie těsně před odesláním důležitého projektu. A zásuvka s elektřinou není po ruce. S ASUS ZenBook Pro tento strašák odpadá. 14 hodin životnosti vám zajistí dostatek času pro Vaši práci i zábavu. Navíc ASUS nabízí i technologii rychlého nabití, kdy na necelou hodinu nabijete notebook na 2/3 jeho maximální životnosti.

Užitečnou „vychytávku“ nalezneme na touchpadu

Zabudovaná čtečka otisků prstů zabrání tomu, aby se do Vašeho notebooku „podíval“ kdokoli cizí. Vám stačí jeden dotyk a můžete se pustit do práce.. Samozřejmě má ASUS ZenBook Pro konkurenci v podobných „kouscích“ od společností Apple, HP nebo Acer, ale tenhle „nadupaný“ elegán rozhodně stojí za pozornost. Zatím je k dostání ve dvou barevných provedeních. Pokud by se vám nelíbila černá, tak nezoufejte - modrá je dobrá!