Již žádné výmluvy! O domácnost se budou rádi starat i muži

Tradiční role muže a ženy se mění, fenomén výměny rolí znamená radikální změnu všech oblastní našeho života. Stále více žen hledá naplnění v práci, zatímco muži se zaměřují na rodinu. Vše se mění doma i v práci. Ale je to skutečně pravda? Jaký vliv má výměna rolí na domácí práce? Odpověď najdeme v nedávné studii výzkumné agentury Nielsen. V ní 30 000 zákazníků z 63 zemí světa odpovídalo na otázky týkající se úklidu. Průzkum ukázal, že se v péči o domácnost postupně stírají rozdíly mezi ženami a muži. Celých 43 procent párů si domácí práce dělí.


Čistá domácnost s menší námahou: snadný úklid pro každého

A jak se můžete k tomuto trendu připojit i u vás doma? Je to jednoduché: Vorwerk přináší řešení, díky kterému se už nikdo nemusí vymlouvat. S úklidovým systémem Kobold VK200 a čističem pevných podlah SP600 je úklid jakékoli pevné podlahy výrazně rychlejší a snazší, protože se s ním vysává a vytírá zároveň. Hravě si poradí s každým typem pevných podlah. Díky otočnému kloubu a plochému designu – je pouze deset centimetrů vysoký – se hbitý Kobold SP600 dostane i pod těžce dostupný nábytek. Kobold SP600 kmitá po podlaze 1 350 krát za minutu a odstraňuje nečistoty jemně, ale důkladně. Extra široká vytírací mikroutěrka, která se připojuje na držák přístroje, tak důkladně odstraní nečistoty v každém koutu. Kobold SP600 má navíc řadu technických vylepšení, která zaručeně zaujmou každého pána domu. Jednoduché a intuitivní ovládání jediným stiskem tlačítka, funkce automatického vlhčení utěrky a LED indikátor vlhkosti jsou jen jedny z mála vlastností, které dělají z práce s Koboldem potěšující zážitek. Kdo by si pomyslel, že úklid může být tak snadný! Teď už nic nestojí v cestě tomu, abyste se o domácí práce dělili.

O inovacích nového čističe pevných podlah Kobold SP600 se více dozvíte na stránkách www.vorwerk-kobold.cz. Můžete si zde také domluvit nezávazné osobní předvedení přímo u vás doma.


VORWERK