Zbavte se chloupků jednou provždy

Léto a s ním i nošení sukní a plavek se rychle blíží, tak přemýšlíte, jak se zbavit viditelných chloupků co nejdříve, bezbolestně a s dlouhotrvajícím účinkem? S Braun Silk-expert IPL to nikdy jednodušší nebylo.

Rychle ošetření bez kompromisů

Běžné metody depilací odstraňují chloupky pouze dočasně a vy můžete sledovat jejich postupné dorůstání. Braun Silk-expert IPL řeší problém od základu - po výchozím oholení uspí hlavičky chloupků a naruší proces dorůstání jehož výsledkem je trvalé odstranění viditelných chloupků a skvěle vypadající pleť. Braun Silk-expert IPL je vhodný pro ošetření větších oblastí, například nohou od kolen níže a rukou, které lze ošetřit během 7 minut.

IPL epilátor Braun BD5008 Body&,Face

Trvale odstranění chloupků pomocí technologie vytvořené na základě profesionálních systémů ozařování. Klinicky testované pro bezpečné a efektivní využití i v domácím prostředí.

Senzor pleti pro maximální efekt

Protože se tón pokožky na různých částech těla liší, tak i intenzita IPL záblesků se sama reguluje podle toho, které místo na Vašem těle ozařujete. Epilátor je vybaven unikátním senzorem pleti SensoAdapt™, který pozná, zda epiluje světlou kůži v podpaží, na tříslech, anebo opálenou kůži jiných částí těla. Nejmodernější senzor snímá až 80x za sekundu tón pleti a automaticky pak upravuje intenzitu záblesků pro maximální účinnost i bezpečnost.

300 000 záblesků

Speciálně vyvinutá žárovka, která má životnost až 300 000 záblesků, vám zajistí ošetření celého těla po dobu až 15 let. Braun Silk-expert vysílá záblesky pouze tehdy, když je v kontaktu s pokožkou, tím šetří žárovku a prodlužuje její životnost.

Vhodné i pro citlivou pokožku

I ženy s citlivou pokožkou nemusí zoufat, Braun Silk-expert IPL má režim Sensitive, ve kterém epilátor pracuje stejně rychle, ale intenzita světla je nižší.

www.whaat.cz