Ptát se na cestu? Zpátečnické…

Auta ještě nikdy nebyla tak chytrá jako dnes. Osmi a devítimístný Ford Tourneo Custom dokáže sám najít cestu do centra, k nejbližší benzince nebo třeba restauraci podle momentální chuti. Přitom vůbec nepotřebujete chytrý telefon!

Znáte pocit ostychu, když máte oslovit chodce na ulici? To už hoďte za hlavu. S novým Fordem Tourneo Custom se už nikdy nemusíte ptát na cestu v neznámém městě.

Díky palubnímu systému Ford SYNC 3 vždycky najdete cestu přesně tam, kam míříte. Volitelná integrovaná navigace už nefunguje jen k ulehčení přemístění z bodu A do bodu B, ale může sloužit i jako celkem zábavný společník. Stačí třeba vyslovit přání „potřebuji kávu“.

Plní přání

Anebo klidně změňte plány! Chcete pizzu, čínu nebo snad sushi? Stačí říct „mám hlad!“ a váš Ford vyhledá nejbližší restaurace. Systém se obsluhuje nejen hlasovým, ale také klasickým dotykovým ovládáním prostřednictvím velkého barevného displeje s jemným rozlišením. A to všechno v češtině.

Je ohleduplný

Sami jistě víte, jak je nepříjemné, když vás oslní protijedoucí vůz. S novým Fordem Tourneo Custom budete maximálně ohleduplní k ostatním. Automatická dálková světla se dokážou dočasně přepnout na světla tlumená v okamžiku, kdy detekují protijedoucí vůz nebo vozidlo před vámi. A budete i v bezpečí, protože poté se pro zajištění maximální viditelnosti automaticky vrátí k dálkovému světlu.

Má šťávu

Ze všeho výše uvedeného už je jasné, že nový Ford Tourneo Custom sleduje trendy a nastavuje nové. Že by vám chyběla ke štěstí ještě zásuvka na nabíjení mobilu nebo tabletu? Žádný problém – na palubě totiž můžete najít zdířku na 230 V (150 W), takže s sebou nemusíte tahat změť redukcí a speciálních kabelů. Pro práci i zábavu s kamarády budete těžko hledat praktičtějšího společníka. Ford Tourneo Custom nabídne všestranný komfort i zábavu.